Pomoc rTorrent - Aktualizacja do wersji PRO v2.

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
No więc tak postanowiłem również wesprzeć QnapClub poprzez zakup rTorrent w wersji PRO. Niestety okazało się to w początkowej fazie nie wypałem.

Dokonałem zakupu. Przeszedłem do swojego sklepu "premium" i chciałem dokonać instalacji na już istniejący rTorrent. Co spowodowało ze najpierw otrzymałem komunikat że ta wersja nie współgra z moim systemem operacyjnym (nie jest kompatybilna).

Komunikat natomiast pojawił się również w sklepie "normalnym" z QnapClub i tam próba aktualizacji okazuje się również nie wypałem, ponieważ otrzymałem komunikat:
[App Center] The internal name of rtorrent-Pro has been registered by rtorrent-Pro. You must uninstall rtorrent-Pro before installing rtorrent-Pro

Więc ściągnąłem paczkę, wyłączyłem rTorrent i dokonałem instalacji ręcznej. dostałem informacje że hasło zostało zresetowane no i spoko. Zrestartowałem Qnapa i pokazały mi się komunikaty:
(warn) rtorrent: watchdog svc: rtorrent is down. Relaunching...
(warn) rtorrent: Deleting existing directory in place of target symlink: /usr/bin/rtorrent.

Myślę sobie spoko, może po następnym restarcie mu przejdzie. No i przeszło. Przestał pluć błędami.

Przeszedłem do ustawień rTorrent by ustawić ponownie login i hasło oraz limity Mb. Przy próbie zapisu za każdym razem otrzymuje informacje:
upload_2018-8-2_10-42-44.png

Wyłączam rTorrent i włączam jeszcze raz i jest ok. Okno mi się pojawia, a ustawienia się zapisały.

Następny problem to nagle rTorrent zaczął tak wolno działać że szkoda mówić.

Inny problem to nowości które zostały wprowadzone nie działają w sieci zewnętrznej ponieważ link odnosi się do sieci lokalnej:
upload_2018-8-2_10-46-17.png


Monitorix również jest przypisany do sieci lokalnej.

To tyle póki co.

Powiedzcie mi proszę czy jak skasuje z AppStore rTorrent i nagram go z sklepu "premium" to nadal będę udostępniał te wszystkie pliki które teraz udostępniam? Bo tylko tego nie chciałbym stracić.

Pozdro @Silas i niech moc będzie z Tobą!

P.S. Inicjatywa super. Jeszcze jak by taki odgłos był przy dodatku dla PlexIPV było by super bo akurat to by była opcja która warta by była dla mnie kupno Q.
 
Tak jak Ci wczoraj pisałem na PM jest błąd w działaniu App Center.
Pobierz paczke .qpkg z QNAPCLUB.eu i umiesc ją w udziale sieciowym Public
nastepnie zrób:
manualnie zainstalujesz sobie paczke?
umiesc ją w udziale sieciowym Public i zrob...
z shella

Bash:
cd /share/Public
sh rtorrent_0.9.6-0806-180806_x86_64.qpkg