Pomoc rtorrent konfiguracja

matdym

Passing Basics
Beginner
8 Wrzesień 2019
6
2
3
38
QNAP
TS-453 Pro
Ethernet
1 GbE
Zainstalowałem w dniu wczorajszym na swoim nasie TS-453B Rtorrenta. Po odpaleniu wyskakuje mi coś takiego

[24.01.2022 12:49:38] WebUI started.
[24.01.2022 12:49:38] Brak połączenia z rTorrent. Sprawdź czy jest uruchomiony. Sprawdź ustawienia $scgi_port i $scgi_host w config.php oraz scgi_port w pliku konfiguracyjnym rTorrent.
[24.01.2022 12:49:38] Disk Used: 3.3 TiB

Nie bardzo mogę znaleźć te pliki. Dodatkowo po 1 instalacji mogłem dodać ręcznie plik do ściągania teraz tej opcji nigdzie nie widzę. Czy ktoś mógłby mnie nakierować jak to poprawnie skonfigurować tak aby dodawać sobie wcześniej ściągnięte torrenty. Korzystam głównie z PT oraz polishsource.cz
 
Nie bardzo mogę znaleźć te pliki. Dodatkowo po 1 instalacji mogłem dodać ręcznie plik do ściągania teraz tej opcji nigdzie nie widzę. Czy ktoś mógłby mnie nakierować jak to poprawnie skonfigurować tak aby dodawać sobie wcześniej ściągnięte torrenty. Korzystam głównie z PT oraz polishsource.cz
Generalnie rtorrent ma watchdog. Powinien się podnieść.
Może restart albo odinstalowanie jeśli to nowa instalacja?
 
Postanowiłem dzisiaj zaktualizować Rtorrenta. Usunąłem więc starą wersję i wszystkie katalogi. Zainstalowałem nową wersję. W logach dostaję taką informację

Błąd 2023-12-30 22:32:55 rtorrent 127.0.0.1 --- --- --- --- (err!) rtorrent: application not started, but watchdog execution detected. Please report this error 2248:0.9.9-0011 to package maintainer silas@qnapclub.pl
Klikam na ikonę rtorrenta i otwiera się strona https://adres ip qnapa:6008/ui/ gdzie proszony jestem o hasło. Oczywiście używam domyślnego rtorrent/admin i nie pasuje.

Wszedłem więc przez putty gdzie używam znalezionego na forum polecenia
/etc/init.d/rtorrent.sh reset-password

Otrzymuję
rtorrent: application not started, but watchdog execution detected. Please report this error 2248:0.9.9-0011 to package maintainer silas@qnapclub.pl

Próbowałem znów odinstalować zainstalować i nic. Ciągle to samo. Użyłem wersji rtorrent_0.9.9-0011_x86_64.qpkg. Gdzie popełniam błąd ?
 
niby udało mi się wystartować. aplikację po kilku usunięciach i ponownych instalacjach. Dla potomnych po prostu usunąłem jeszcze raz wszystko, wywaliłem wszystkie katalogi i na koniec zrobiłem przede wszystkim zrobiłem restart qnapa. i chyba tego ostatniego kroku brakowało wcześniej
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rtorrent
  2. watchdog
  3. konfiguracja rtorrent
  4. Rtorrent pro ustawienia
  5. rtorrent on nas
  6. Brak połączenia z rTorrent. Sprawdź czy jest uruchomiony.
  7. Rtorrent instalacja
  8. rtorrenta pro