Pomoc rtorrent-Pro - pytania/problemy.

lord_yabol

Entry Technician
Q Associate
10 Sierpień 2018
81
10
8
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam,

Zakupiłem wersję Pro po przesiadce z QBittorrent.

Chciałem w pełni wykorzystać możliwości aplikacji dlatego proszę o wyjaśnienie kilku kwestii.

1. Co oznacza znaczek w lewym dolnym rogu ekranu?
upload_2018-11-2_17-31-42.png


2. W jakich sytuacjach opłaca się zwiększenie puli pamięci RAM z 1024 na 2048?

3. W ustawieniach R-Torrent wskazuje, że nie mam zainstalowanego FileBota, natomiast jest on zainstalowany wersja 4.7.7 oraz QJDK8 1.8.172.
upload_2018-11-2_17-37-29.png


Co mogę zrobić aby działał w r-torrent prawidłowo?

4. Posiadam filmy pobrane z prywatnych trackerów (Qbittorrent) w folderze "Torrenty" na NASie.
Jak udostępnić je dla r-torrent bez ponownego pobierania całości?
Mogę skopiować do folderu download\rtorrent\downloads i pobrać same pliki torrent (*.torrent) do r-torrent?
Czy program je sprawdzi i stworzy "hard linki" do folderów complete i medialibrary?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
  • Lubię to
Reakcje: smargul
Hej Panowie,
Sorki za amatorkie pytanie. Mam sensowne łacze, ale jak rtorrent pobiera powyżej 4-8 wystawek to modem dostawcy nie wyrabia, całość się blokouje i transfer spada prawie do zera. Zmniejszyłem limit połączeń ale jedyne co działa to włączanie mniejszej ilości pobierań na raz.
Czy na rtorrent pro można usatwić że nie pobiera on więcej jak wskazaną liczbę plików kolejkując resztę?
 
Nic. To w przypadku kiedy odtwarzacz jest inny niż urządzenie QNAP i chcesz dać znać aplikacji, żeby przeskanowała bibliotekę.
Witam.

Wiem że doczepiam się do tematu, ale mam pytanie w tym samym zakresie co twórca wątku.

Pytanie - dla Kodi jest wymagane host : port i tu głównie chcę się dowiedzieć jaki port ustawić ? Bardzo skąpo w Internecie na ten temat.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. medialibrary etykiety
  2. rtorrent stara wersja
  3. Rtorrent domyślny katalog
  4. rtorrent katalogi
  5. RTORRENT FOLDERY
  6. rtorrent symlink