Pomoc rTorrent - (warn) rtorret: watchdog svc: Lighttpd is down. Relauching...

Shamman

Passing Basics
Beginner
16 Marzec 2015
20
4
3
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Czy ktoś wymyślił już na to jakieś lekarstwo? Do dzisiaj pojawiało się sporadycznie, od czasu do czasu, ale dziś od rana co jakieś 3-4 minuty minuty. Chyba nie taki był zamysł działania tego programu... Miałem najnowszą wersję, wywalało. Wróciłem do wersji 0.9.4-1012, niby stabilnej i wolnej od tego babola, ale jest to samo tyle, że od dzisiaj częściej. Jakieś konstruktywne porady? (z całym szacunkiem dla autora, jego zdanie znam).
 
Hello, I have the same problem a few days ago, I tested the 2016-b0116-0.9.6 y 2016-b214-0.9.6-debug, which recommend version that is not stopping every so often and relaunching the rtorrent ?, My Qnap is a 451+, thank you very much
 
There is an issue founded in 4.2.1 firmware. Rtorrent works fine with 4.2.0. We don't know yet what is the problem and I have no resources to fix it ASAP. I suggest you to revert back firmware to 4.2.0 and report that issue directly to QNAP by creating an ticket at helpdesk.qnap.com about rtorrent unstability issues under FW 4.2.1.
 
A ja głupi po polsku piszę. Czekałbym do usranej śmierci i nikt by się moim problem nie przejął. Wystarczyło wyłuszczyć problem w obcym języku i sprawa zostałaby szybko omówiona. Każdego dnia się człowiek czegoś uczy.
Thanks dav1d9.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz