Zaktualizowałem rtorrent [x86_64] do najnowszej wersji (w update tylko informacja: "Improvements" co niewiele mówi...) niestety te "ulepszenia" nie pozwalają na przeciągnięcie pliku .torrent do interface programu w przeglądarce WWW. Plik jest ponownie pobierany, a wcześniej było tak, że był od razu dodawany do kolejki pobierania. Może i to mały problem ale dla mnie bardzo upierdliwy. Czy jest to do naprawienia
Silas Mariusz ?
Silas Mariusz co zostało jeszcze zmienione poza GUI w przeglądarce?
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
- 6 Luty 2011
- 1 957
- 314
- 133
- 39
- QNAP
- TS-x53A
- Ethernet
- 802.11ac (Wi-Fi 5)
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
- 6 Luty 2011
- 1 957
- 314
- 133
- 39
- QNAP
- TS-x53A
- Ethernet
- 802.11ac (Wi-Fi 5)
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.