Witam wszystkich.
Mam Pytanie dot. upgradu ramu z 512MB do 2GB. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem 231. Mój pierwszy normalny NAS. Jakieś rady, ograniczenia w kwestii kości i montażu? Będę wdzięczny. Nie mam wirtualnej maszyny, więc czy upgrade jest w ogóle zasadny, a może na 4GB? Dzięki z góry za pomoc.
Mam Pytanie dot. upgradu ramu z 512MB do 2GB. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem 231. Mój pierwszy normalny NAS. Jakieś rady, ograniczenia w kwestii kości i montażu? Będę wdzięczny. Nie mam wirtualnej maszyny, więc czy upgrade jest w ogóle zasadny, a może na 4GB? Dzięki z góry za pomoc.