TS-251 - Ciekawa oferta na morele.net za 1581 PLN

Witam

Poszukuję namiarów na QNAP TS-451-4G w dobrej cenie. Ktoś, coś może pomóc? Z góry dziękuję:)
 
ja w morelach dostałem cenę 2069 zł z 4GB
 
Teraz jest cena 2077 za 1GB wersję. Kontaktowales sie z nimi przez kogos, czy tak po prostu dali Ci taką cenę?
 
napisałem maila z zapytaniem czy mają z 4 GB i przysłali ofertę cenową.
 
spietrza - Chętnie dokupię jeszcz TS-451 2GB w tej cenie co proponowałeś. Jak możemy wejść w kontakt?
 
Stare dzieje, EUR I $$ poszły mocno w górę. Jak dostanę teraz w cenie 1580 to będzie dobrze. Standardowo 451 jest z kostką 1GB.
Dodatkowo 451 wyprzedają się jak ciepłe bułki. W zeszłym tygodniu miałem w piątek 10 sztuk i znikły rano.
Kolejne dostawy dopiero za tydzień lub dwa.
 
spietrza - w jakiej cenie byłby TS-451-4G
 
Ciężko z 4GB na polskim rynku i tak de facto nie ma w kanale dystrybucyjnym żadnym nawet ceny dla tego modelu a co dopiero dostępności.
Raz go widziałem i tylko raz po premierze w wersji demo.

W kanale pojawiła się też wersja S, może nie długo jakaś specyfikacja wpłynie to zobaczymy co to za nowe rozszerzenie popularnego modelu.
 
mimo wszystko daj znać jak będą ... później podejmę decyzję :)
 
Będą w następnym tygodniu to już pewne, dokładny dzień będę znał na początku tygodnia kolejnego.
 
Silas Mariusz - Jaka będzie cena TS-451-4G i kiedy będzie można się ich spodziewać?
 
Z informacji, które mam TS-451 jest dostępny na polskim rynku.
Proszę kontaktować się z dystrybutorami: EPA Systemy, FEN, ABC-DATA, Veracomp, ...
TS-451 jest na magazynie ABC-DATA. Pamięć można dołożyć sobie samemu.
 
czy każda pamięć RAM 8GB DDR3L-1600 SODIMM będzie kompatybilna czy trzeba szukać specjalnych oznaczeń ?
 
Standardowo kupowane w dystrybucji :

4GB ma takie oznaczenia 4GB/1600MHz/DDR3L/CL11/SODIMM
8GB ma takie oznaczenie 8GB/1600MHz/DDR3L/CL11/SODIMM


Silas Mariusz - Jaka będzie cena TS-451-4G i kiedy będzie można się ich spodziewać?

Jest dostępny w ABCDATA ale cena poraża. Lepiej wychodzi kupić zwykłą wersję + 4GB a w kieszeni 150-200 zł