Recent Content by malma777

  1. malma777

    Zmiana ta-253D na ts-264

    w sumie to myślę że 8 GB było by wystarczające. Teraz zastanawiam się czy nie lepiej już od razu wziąć model 464 zawsze to miejsce na dwa dyski w zapasie
  2. malma777

    Zmiana ta-253D na ts-264

    A odczuje brak RAMu bo w 264 jest lutowany i nie można już dołożyć a tu mam 16
  3. malma777

    Zmiana ta-253D na ts-264

    Witam. Czy zmiana ts 253D 16Gb na ts-264 to dobry pomysł. Z nasa korzystam głównie jako centrum multimediów i backup danych, nic bardziej wymagającego jakiś tam torrenty i jdawnloader w docker. Głównie chodzi mi o to że ten nowszy ma slot kart ssd m2 a do starego musiałbym dokupić a cena jest...
  4. malma777

    Kupię Karte rozszerzeń m2 dla qnapa 453d

    Też jestem chętny na taką kartę do ts-253D mój maila malma777gmail.com
  5. malma777

    Pomoc Nieprzydzielone miejsce

    a nie da się rozszerzyć istniejącego już woluminu a to właśnie nieprzydzielone miejsce?
  6. malma777

    Pomoc Nieprzydzielone miejsce

    wszystko trzymam zdjęcia, muzykę , filmy i różne dane, slot m2 da się dokupić tylko nie wiem czy gra warta świeczki? 1709997682 chodzi mi głownie o przypisanie tej nie przydzielonej cześci dysku żebym mógł z niej korzystac.
  7. malma777

    Pomoc Nieprzydzielone miejsce

    Qnap 253D nigdy nie rozdzielałem systemu i danych zawsze miałem jeden wolumin. A da się jakość teraz to zrobić bez utartych danych? Ile na system powinienem mieć miejsca? jestem kompletnie zielony w temacie Nas 1709997088 Ja mam tylko dwa dyski Raid 1. Czy da się zwiększyć to wolumin które już...
  8. malma777

    Pomoc Nieprzydzielone miejsce

    A mógłbyś mi podpowiedzieć która opcje wybrać
  9. malma777

    Pomoc ST20000NM007D Seagate Exos x20 20 TB

    Witam czy jak dysk nie jest na liście kompatybilności z moim urządzeniem to znaczy ze nie ma szans ta wpsolprace? Chodzi i dyski ST20000NM007D Seagate Exos x20 20 TB. Dyski Exos X18 sa kompatybilne a tego nie ma. Może ktoś mial podobna sytucje, mój nas to nap 253D
  10. malma777

    Pomoc Nieprzydzielone miejsce

    Witam co znaczy nieprzydzielone miejsce? czy mogę go w jakiś sposób użyć?
  11. malma777

    Pomoc Migawka i nowe dyski

    powiedz mi proszę Jeszce tylko czy nas ma być wyłączony podczas wyciągania tego dysku? I co to znaczy miejsce nie przypisane?
  12. malma777

    Pomoc Migawka i nowe dyski

    QNAP 253d raid 1
  13. malma777

    Pomoc Migawka i nowe dyski

    Witam mam zamiar wymienić dyski w moim Nasie. Obecnie mam 2X4Tb na 2X12Tb i tu pytania do bardziej zaawansowanych użytkowników. Czy migawki są konieczne, czy sam raid 1 nie wystarczy? Jeśli już miały by zostać to czy 10 procent na nie to wystarczająco? Na dyskach będę przechowywał zdjęcia...
  14. malma777

    Pomoc Proszę o pomoc Portainer.io

    problem rozwiązany wszystko przez to ze mialem zainstalowany portainer z app center ale już wszystko dziala cały czas walczę jdawnloaderem i nie umie go zainstalować wcześniej w innym temacie mi pomagałeś ale mimo wszystkiego nie umiem cos jest nie tak robie to według tego: oczywiście w xxx...
  15. malma777

    Pomoc Proszę o pomoc Portainer.io

    Proszę o wskazówkę gdyż jestem zielony w tym temacie. Instaluje portainer z instrukcji od kolegi z forum i wszystko idzie dobrze do momentu gdzie powinienem wejść przez przeglądarkę i skonfigurować konto. Tylko ze ja za cholerę nie mogę dostać się. Jaki adres mam podać żeby wejść do...