- Z
Pomoc Download station, bitorrent i vpn problem z siecia
Download station i bitirrent nagle przestal pobierac. sadzilem ze dostawca internetu zablokowal mi torrenty wiec oplacilem vpn(hide.me) ale dalej to nie dziala dodatkowo nas zgalasza ze siec slabo dziala. Cos chyba vpn dziala nie tak ale nie wiem jak to sprawdzic. Mam TS-230- Zibi190
- Temat
- chyba download station
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Download Station i klienci P2P
- L
Pomoc Qnap Ts-119 przestał współpracować
Dzień dobry.Mam zgryza z moim Ts-119(odstawiłem go rok temu po awarii lecz - postanowiłem może go reanimować) Chodzi o to, iż … urządzenie przestało widzieć dysk, wskazuje błąd „Status”. Przy starcie po włączeniu zasilania – brak sygnalizacji dźwiękowej. Finder nie wykrywa serwera. Jest...- ldawid
- Temat
- chyba
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Plan zakupu TVS-472XT
Proszę poradzić czy słusznie wybieram zestaw:QNAP TVS-472XT, do niego dokupić: Samsung 2TB 2,5" SATA SSD 860 PRO (4 szt) QXG-10G1TDo tego chcę zmienić router na: MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN MikroTik RouterBOARD 4011iGS+5HacQ2HnD with Annapurna Alpine AL21400 Cortex A15 CPU (4-cores...- kadwa2
- Temat
- chodzi chyba może router
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Recenzja TS-131K - chłodna opinia po zakupie
Od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu serwerka, który w domu zastąpiłby leciwy, ale jakże doskonały jak na swoje czasy Zyxel NSA310. Ponadto mam dosłownie kilka stronek wizytówek i uznałem, że bez sensu jest płacić za hosting jak można to w "łatwy" sposób skonfigurować u siebie. Jednak...- goruss
- Temat
- chyba jednak może można station tylko
- Odpowiedzi: 25
- Forum: Kącik użytkownika: Opinie, komentarze i testy
- P
Pomoc Audio z pominięciem tv
Jak ogarnąć temat odtwarzania muzyki z pominięciem tv? Wzmacniacz stary Yamaha AX-900, ale to nie problem bo puszczę przez dac. Czy są jakieś apki na smartfona za pomocą których odpalę pliki flac z qnapa bez użycia tv? Dopiero zagłębiam się w tajniki qnap, a słyszałem wiele dobrego na temat...- pomorcev
- Temat
- audio chyba działa połączenia problem
- Odpowiedzi: 9
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
- R
Pomoc Widoczna struktura folderów, ale nie ma plików
Cześć,Ostatnio gdy robiłem aktualizację firmware'u NAS'a to nie co się zdziwiłem. Myślałem, że wszystkie ustawienia, konta użytkowników skonfigurowane udziały etc. zostają. Uruchamiam ponownie NAS'a i się wystraszyłem. Nie ma nic. Ale dowiedziałem się, że nic się nie wymazało tylko NAS zrobił...- radek.w.1996
- Temat
- chyba color folder tylko
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Prośba o poradę co wybrać.
Cześć, szukam produktu z RAID na backup plików. Głównie będę trzymać tam pliki (zdjęcia z wakacji itp), nie potrzebuję żadnego automatu do kopii zapasowej (poza RAIDem jako zabezpieczenie).Zależy mi chyba jedynie na DLNA ponieważ mój TV Philips to wspiera i chyba działa to całkiem spoko...- vdwobgnl
- Temat
- chyba dyski jeśli
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Instruktaż/Tutorial Muhstik botnet?
Czesc-i-czolem,pracujac na 253A dzis zauwazylem,ze do plikow psd, pdf doczepilo mi rozszerzenie '.muhstik' plus klopoty z otworzeniem zamapowanych dyskow z kilku kompow w domu. Czy to infekcja routera/ów czy NASa? /cos pisza ,ze zaraza kod PHP.../-sorki, jesli bredze.Czy ktos pomoze i...- zsolarewicz
- Temat
- backup chyba malware robić
- Odpowiedzi: 102
- Forum: Kącik użytkownika: Opinie, komentarze i testy
Nowe QNAPy 3-bay, model 351 - kilka pytań
Niedawno do sprzedaży trafiły QNAP-y 3-bay, takie trochę nietypowe, ale w sumie wystarczające (ze względu na RAID 5, i procek x86).Zastanawiam się nad modelem 351-2G (pamięć chciałbym rozszerzyć we własnym zakresie). Czy ktoś używa nowego 351? Jak się sprawuje?Czytałem w kilku miejscach opis...- LejCyn
- Temat
- chyba jednak kilka modele
- Odpowiedzi: 18
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc Rtorrent + crontab.test
Cześć, ktoś wie po co jest plik crontab.test w udziale Public? Jest on ustawiany przez: /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/rtorrent/rtorrent.sh (+cron): I tak sobie rośnie o minutę:Ktoś/coś?- Damian
- Temat
- chyba crontab rtorrent silas wersja wersji
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
NAS - ostatnie wątpliwości przed decyzją.
WitamPrzymierzam się do kupna NAS'a już kolejny raz, tym razem może się uda.Teraz jeżeli pozwolicie opisze swoje, potrzeby, dlaczego tak, a nie inaczej i zadam pytania, aby rozwiać resztę wątpliwości.Budowa samodzielnie czegokolwiek odpadła na starcie już jesienią i dlatego też znałem się...- GOLDEN
- Temat
- chyba forum może
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc Starting... i reboot i tak w kółko
Witam, mam problem z Qnap'em. Około 2 tygodni temu przez nieuwagę żona zrestartowała serwer i zainstalowała najnowszy firmware (chyba 4.3.3.0299). Serwer nie wstał i tylko pika i się restartuje. Po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu jakoś wstał, ale stracił ustawienia i kazał sobie instalować...- raptor123
- Temat
- chyba firmware serwer station
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc zablokowane IP - brak mozliwosci wejscia na NAS
Po aktualizacji softu na 4.3.3 w zakładce bezpieczeństwo chciałem wpisać adresy IP które miałyby dostęp do NASa. Chciałem wpisać z DHCP. Prawdopodobnie się pomyliłem gdzieś i zaakceptowałem, i nie mog teraz sie dostać na NASA. Przysik RESET nie działa. pewnie jest zablokowany w ustawieniach. Juz...- bubek
- Temat
- chyba color można qmanager ts-253a tylko
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc exFAT Driver - jak kupić?
Przy próbie kupna sterownika rzuca na stronę PayPal gdzie trzeba do płatności podpiąć kartę. Aktualnie nie posiadam takiej. Czy jest inna metoda kupna? QNAP License Store- Eskan
- Temat
- chyba konto
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc TS-451 dodanie trzeciego dysku
Witam. Chce dodać trzeci dysk do mojego serwera i zastanawiam się czy wkładając nowy dysk muszę wyłączyć serwer czy nie jest to konieczne? Proszę o pomoc.- elpik
- Temat
- chyba ts-451
- Odpowiedzi: 31
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
- J
Pomoc Dostep przez myqnapclud.com. Qnap 451
Witam,Przetrzepalem chyba caly internet. Mam problem z dostepem do serwera nas przez domene nazwa.myqnapcloud.com. Do tej pory ie mialem zadnego poblemu. Pewnej nocy cos sie stalo i koniec. Nas jest dostepny w sieci poniewaz przez ip i numer portu moge sie logowac (niestety polaczenie https...- Janou
- Temat
- chyba myqnapcloud problem routera
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)