- M
Cześć:)
Cześć nowych i starych użytkowników forum!Posiadam 453A 8G i pewnie będę gościł najczęściej w dziale pomocy :)- Marcel_uss
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam wszystkich, prywatnie dopiero teraz zakupiłem Qnapa ale w pracy działałem z NASami już od jakiegoś czasu (co prawda same podstawy - czyli miejsce na kolejny backup).Pozdrawiam.- jerry1333
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
cześć
Kupiłem qnap TS-431X2 i nie wiem co z nim teraz zrobić, mam ndzieję, że mi pomożecie.- CC_Jarek
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć Witam Wszystkich
Hej. W zasadnie jestem bardzo nowym użytkownikiem serwera qnap. Wszystkiego o konfiguracji serwera, oprócz wiedzy ogólnej, uczyłem się sam. Niestety a może stety bo człowiek uczy się całe życie - są zagadnienie które wymagają pomocy. Witając Was na tym Forum mam nadzieję skorzystać z Waszych...- Pio_bob
- Temat
- czesc witam wszystkich
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam wszystkich coNASerów !
Lepiej późno, niż wcale. Po roku przygody z QNAP TS-453Be (wcześniej DS215j), czas się uaktywnić. Zdobyłem już trochę doświadczeń walcząc z upgrade 16GB RAM, budowaniem media serwera (Plex i spólka), domowego build serwera z CI/CD, kontenery. Pracuję w IT i jest to dla mnie piaskownica do...- mrowken
- Temat
- czesc witam wszystkich
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Hou Hou Hou
Cześć,Na 'dzień dobry', chciałbym Wszystkim życzyć: Zdrowych, bezawaryjnych świąt. Żeby święta spędzić z rodzinami, a nie przed ekranami. :santaclaus:- pabler
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Jestem posiadaczem pewnie najbardziej popularnego TS231P w którym najważniejsze jest dla mnie aktualizowanie współdzielonych katalogów przez Qsync z której to aplikacji jestem strasznie niezdowolony i szukam alternatyw...- nowikk
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Czesc z Niemczech
Przed tygodniem kupilem TS-253Be (2GB). Niemieckie forum zostanie zamkniete za pare dni... ...dlatego bede (tez) tutaj musial szukac pomocy. ...na szczescie nie zapomnialem jeszcze polskiego... (od ponad 25 lat mieszkam w Niemczech) ;)- ZERO
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam!
Problem z QNAPEM HS-210 przyprowadził mnie właśnie tutaj...- makary23
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam
Cześć, mam na imię Maciek i mieszkam w Krakowie. Interesuje się fotografią i chodzeniem po górach ;) Trafiłem do Was bo planuje migracje z rozwiązań konkurencji.- Dr_Eutanazja
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć, witam i takie tam
Cześć. Od czytania postów już boli głowa ale mam nadzieję, że znajdę odpowiedź na pytanie TS453Be czy TS451+ :) Poza tym w wolnym czasie robimy zdjęcia i filmy na ślubach ;)Pozdrawiam, R.- robturek
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć!
Cześć wszystkim !Od dłuższego czasu miałem w planach kupić Qnap-a aż w końcu się udało.Pozdrawiam !- kosik86
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- H
Cześć wszystkim
Cześć, właśnie zaczynam moja przygodę z QNAP:)- hjugo
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć!
Witam się z każdym z Was jednocześnie i z każdym z osobna :-)- Smieciarka
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry, cześć i czołem
Cześć Wszystkim!:Hello:- _mareczek
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!