Cześć :)
Aktualnie jestem posiadaczem NAS od S ale zaczyna brakować miejsca i zastanawiam się co wybrać (Qnap był brany pod uwagę przy pierwszym zakupie ale ostatecznie padło na S)Obserwuje i się uczę :)- cykor
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam wszystkich
Cześć, kupiłem QNAPa żeby mieć na nim archiwum swoich danych i wirtualizować aplikacje smarthomeny- ny_
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć, mam 74 lata i potrzebuję serwera NAS i zasobu w Cloudzie, na który mógłbym wrzucać photy z mojej podróży do Tadżykistanu. Pozdrawiam Longin- longin
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć Wszystkim,
Mam na imię Robert, jestem posiadaczem TS-251A.- rob_g
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Wprowadzenie
Cześć,Jestem tu nowicjuszem i bardzo chętnie uczę się od was wszystkich, a także dzielę się swoim doświadczeniem.Dzięki- attractiveweekly
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć, jestem długo użytkownikiem i nie wiem, czy już się witałem. Nazywam się Dawid i mam Qnapa TS-563 od grudnia 2017. Do teraz praktycznie nic z nim nie robiłem oprócz korzystania, teraz będę chciał go trochę usprawnić.- Dawid
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dobry wieczór
Zgodnie z zasadami dobrych obyczajów chciałbym przywitać wszystkich Forumowiczów. Od pewnego czasu konfiguruję Ts-653Pro i chętnie włączę się do Waszej społeczności.- G-Ray
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
- K
Dzionek!
Cześć, tu Krzysztof siedzę na kilkunastu TS-253A, jak zaczynam grzebać w nich to częściej słychać mocne słowa :)- krzychk
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam oraz dziękuję za "Netykieta i zasady".
Miło będzie korzystać z Waszego doświadczenia oraz móc dołożyć małą cegiełkę.- ZYSKA
- Temat
- czesc witam
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć!
Cześć! Zawitałem do Was jako świeżo upieczony właściciel TS-351. Pozdrawiam wszystkich Qnapowców ;)- jeremy5
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam wszystkich forumowiczów.
Cześć, Mam zamiar dołączyć do Was zakupując urządzenie QNAP TS-351, jednocześnie chciałbym móc zapytać się posiadaczy/osoby znające się na rzeczy jakiego wyboru dokonać jak skonfigurować. Z pewnością pytań będę miał wiele... :) Pozdrawiam- ShoSu
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć,Jestem tu nowy i posiadam QNAP 251B 8gb . Z góry przepraszam jeśli moje pytania będą głupie :p- bartasp
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć. Jestem posiadaczem serwera ts-453a.- PrzemoEli
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!