Cześć.
Witam forumowiczów. Na co dzień używam TS-859U+. Liczę na Wasze wsparcie i o ile będę potrafił również chętnie wesprę was swoją wiedzą i doświadczeniem.- samnas
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim :)
Od jakiegoś czasu mam TS-4312P i głownie używam go do trzymania plików ale chcę poużywać jego dodatkowych funkcji.- gwizd_ek
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć :)
Witam wszystkich serdecznie!Od kilku dni jestem posiadaczem TS-251B. Obsługa tego sprzętu to dla mnie na razie totalna magia. Mocno liczę na to, że forum pomoże mi zgłębić wiedzę jak podejść do różnych tematów, do których mam zamiar NASa wykorzystać.Pozdrawiam i do usłyszenia! Bartek- kardon1985
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć :)
TS-673 Nie jest łatwo wszystko zrozumieć, heh :P- upsss
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam się
Cześć.Kupiłem sobie QNAPa TS-231 jako domowy storage na pliki. I powoli uczę sie jego możliwości. Kiedyś miałem S DS-214, ale zrezygnowałem na rzecz snapshotów (doceniam system od czasu, jak snapshoty na NetAppie uratowały moje 4 litery w robocie) ;)X.- Xanth
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
- J
czesc, mam 453 i rebooty na dzien trzy
eh a moglem wziasc S...- Bart_D
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!
- B
Dzień dobry
Cześć i czołem wszystkim :)- BWG
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
WITAM
Cześć nazywam się Mateusz. Qnapa użytkuję już jakiś czas ale dopiero dzisiaj był czas na rejestrację na forum. :-) Serdecznie Pozdrawiam :-)- matdym
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Świeżak wita
Cześć wszystkim,Nazywam się Szymon i dopiero raczkuję w świecie NAS.- sskoczek
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników tego szacownego gremium. Kilka dni temu stałem się posiadaczem TS-453B Mini 4GB zapakowanego póki co w 3x6TB. Na razie mam dość bladawe pojęcie o serwerach plików i ich możliwościach, ale chyba dość mocną motywację aby się rozwijać :-)Z góry...- paolos123
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
- O
Cześć
Witam wszystkich. Na forum zarejestrowałem się, gdyż już jestem pewien że potrzebuję qnap-a ;) Dalej pozostaje pytanie jaki wybrać i mam nadzieję, że zawarte tutaj opinie rady pomogą dokonać właściwego wyboru, a później..Olek- Olek_k
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
- A
Cześć
Cześć, od tygodnia jestem posiadaczem modelu TS-231P z jednym dyskiem 2TB.- aDm_997
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry! :)
Cześć, od 3 dni jestem posiadaczem modelu TS-231P z dwom dyskami 2TB. Sieć domowa. Główne zastosowanie to backup tych trylionów fotek, jakie robią żona i dzieci i 1% miejsca przeznaczone na backup istotnych danych z mojego Androida i MacBooka:) Póki co nie mam jeszcze zdania na temat sprawności...- straszny99
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry, witam szacownych forumowiczów
Cześć, Mam na imię Piotr i chciałem się z wami przywitać. Zapewne w przyszłości pojawią się pytania dotyczącę dysku NAS z serii QNAP - TS231P2 Jak narazie maszyna spisuje się znakomicie Pozdrawiam- Piotr Tworek
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam
Cześć. Zarejestrowałem się na forum gdyż zastanawiam się jaki serwer kupićZastanawiam się nad ts 251 lub 253Serwer ma być stosowany do domu jako odtwarzacz multimediów oraz podpięte do niego zestaw kamer.Od serwera oczekuje podłączenia przez hdmi.Może ktoś poradzi jakieś inne...- MARCIO_93
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
Cześć.
Cześć. Zarejestrowałem się na forum gdyż mam problem z moim TS-228a i mam nadzieję, że ktoś pomoże rozwiązać mój problem :)- majk1984
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam
Cześć,Szykuję się do zakupu Qnapa. Myślę że tutaj uzupełnie wiedzę i szybciej się zdecyduję.- Max#876
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!