Witam
Ucieklem od S obecnie zaczynam z Qnap- mariuszten
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim
Jestem Darcco, miałem S , teraz mam Qnap- darcco
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć!!
Cześć,Jestem nowy na forum, gdyż właścicielem Qnapa TS-469L zostałem wczoraj :P Do tej pory S DS114 .- Tofik504
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam.
W życiu każdego użytkownika przychodzi taki moment że musi poszukać pomocy innych. Dobrze że jest miejsce gdzie można taką pomoc otrzymać i przy okazji pomóc innym.... Witam wszystkich.Użytkownik TS-231P- piotr14758
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
- W
dzień dobry!
Prawie emeryt, ale zafascynowany amatorsko NAS-ami- Waldemar1970
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
- B
Czołem
Cześc i czołem. Brak mi wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie więc będę tu częstym gościem...- Benzo
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witajcie.
Hej, dołączyłem do forum przy drobnych problemach w konfiguracji. Dziękuję za okazaną pomoc. Mój sprzęt to TS-451+- kamil666
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć Grupo Zorganizowana :)
Zapomniałem się przywitać więc przepraszam na początku za to uchybienie.Krótko o sobie pisząc to jestem hobbistą informatyki i elektroniki, więc grzebię ile się da przy wolnej chwili, nieźle przy tym psując na czym cierpi moja rodzina z braku internetu w domu :) Jednak cóż miłość wymaga...- Victor_PL
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć Wszystkim!
Cześć Wszystkim!Jestem szczęśliwym posiadaczem Qnap NAS TS-251B. Postanowiłem dołączyć do tego forum, gdyż mam co raz więcej pytań, a co raz mniej odpowiedzi jestem w stanie samodzielnie znaleźć. Mam nadzieję, że z czasem będę w stanie również udzielać odpowiedzi na pytania dręczące innych...- kburek
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć. Jestem Tomek. Moje doświadczenia z QNAPem to już 3 lata i wciąż się uczę z nim żyć.- tykrys
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć Wszystkim!
Witam. Mam na imię Jurek. Dziś rozpocząłem moją przygodę z qnap i nie sądziłem, że... nie ogarnę:) Pozdrawiam!- jurek77
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
Cześć
Mój pierwszy NAS - TS-253G. Już na wstępie z problemami ;)- mkz75
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim!
Hej :) Jestem tutaj nowy bo stałem się posiadaczem wersji TS-451+ :) Serdecznie Was pozdrawiam :D- losharros
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam
Cześć mam na imię Artur i chciałem się przywitać. Jestem szczęśliwym nabywcą TS-251b. Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na swoje pytania.- 4rtur
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Przywitanie
Witam wszystkich serdecznie!LabComp podlaskie- labcomp
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!