Pomoc 251D po aktualizacji nie ma dostepu do sieci

Roxbox

Entry Technician
Q Associate
24 Październik 2022
77
1
8
44
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witam. Zrobilem update systemu i po restarcie nie ma dostepu do sieci. W zakladce siec i przelacznik mam kreski. NIc nie grzebalem nie ustawialem po prostu nie ma. Co sie stalo jak to naprawic ?

nas.JPG
 
To aż nie możliwe...mam nadzieję, że znajdą się inne rozwiązania. Spróbuję przetestować ten 3 sek. reset i odbudowę interfejsu sieciowego.

Ja już po woli wymiękam, bo co chwilę pojawia się nowy problem, VStation (teraz informuje o niekompatybilnej wersji i konieczności aktualizacji - a innej wersji nie ma), teraz problem ze zdalnym zalogowaniem z Qfindera, Qfile, Qphoto, Qbelt...
 
To aż nie możliwe...mam nadzieję, że znajdą się inne rozwiązania. Spróbuję przetestować ten 3 sek. reset i odbudowę interfejsu sieciowego.

Ja już po woli wymiękam, bo co chwilę pojawia się nowy problem, VStation (teraz informuje o niekompatybilnej wersji i konieczności aktualizacji - a innej wersji nie ma), teraz problem ze zdalnym zalogowaniem z Qfindera, Qfile, Qphoto, Qbelt...
Jak odbudowac interfejs sieciowy ?
 
Wlasnie wywalilem wszystkie dyski z nasa i wrzucilem nowy czysty i na nim postawilem system 2248 po czym zrobilem update do najnowszego i odziwo wszystko dziala bez problemu. Wychodzi na to ze chyba trzeba od nowa postawic system bo chyba nie widze innej opcji no moze poza tym usunieciem interfejsu ale czy napewno ze zmiana MAC hmm
Podrzucam wspomniane źródło:
Kod:
https://forum.qnap.com/viewtopic.php?t=144295
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ping
  2. ddns
  3. helpdesk
  4. Qfile Pro
  5. /sbin/daemon_mgr
  6. qfile
  7. network stop
  8. ifconfig