Pomoc Container Station problem z uruchomieniem aplikacji

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Arczi84

Entry Technician
Q Associate
4 Kwiecień 2022
35
1
1
8
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Dzień Dobry.
Jak w temacie urządzenie TBS 464 przy próbie uruchomienia Container Station aplikacja kręci cały czas ale się nie uruchamia.Proszę o pomoc .
Dodam jeszcze że serwer jest nowy kupiony miesiąc temu na potrzeby wirtualizacji.
 
Wyłączenie nie działa jest cały czas tak jak na zdjęciu.Próbowałem też przez telefon i nic.
20220404_144456.jpg
 
Skoro na adminie masz to uruchomione to mi się pomysły kończą, Próbowałem u siebie sprawdzić czy jakieś logi się pojawiają przy wyłączeniu CS z basha skyptem ale nic ciekawego nie widziałem. Dodatkowo jak CS działa to jak klikniesz na '...' w prawym górnym rogu jest możliwość pobrania logów - ale chyba u Ciebie nie startuje więc raczej nie ma tej opcji. Chyba, że jakiś problem z folderem udostępnianym - może warto spróbować go założyć ręcznie? Ale jeśli Help Desk pomoga może lepiej poczekać.
 
A jeszcze jedno pytanie nie zakładając nowego wątku. Przy próbie podłączenia dwóch portów w jeden mam taką informację na pulpicie jak na zdjęciu i nie działają usługi takie ja myqnapcloud.Moze ktoś podpowie jak to skonfigurować. Przełącznik Tp-Link ax6000 zarządzalny.
20220412_114354.jpg
 
Aktualizacja dziś rozwiązała problem nie działającego Container Station.Wszystko działa jak należy. Stacja kontenerowa 2.4.5.423.taką mi wgrali.Temat do zamknięcia.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.