Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

palif

Passing Basics
Beginner
31 Maj 2016
22
0
1
35
Wawa
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Witam czy tylko ja mam problem z DLNA na QTS 4.3.3.0154 po nowym uruchomieniu serwera telewizor nie widzi DLNA. Muszę wejsć i zresetować na Qnapie DLNA i wtedy śmiga, do ponownego uruchomienia.

Wersja oprogramowania Firmware: QTS 4.3.3.0154 Build 20170413
Model serwera: QNAP 212-2P
 
  • Sad
Reakcje: Piotr Tworek
Hm... nie wiem, ale rozmowa zeszła na jakiś zły tor.

To jeszcze ja dołożę:
upload_2017-11-6_13-1-0.png


Jest na liście to znaczy że ma być.
 
:) - nooo nieee ?
Lina TS-251x składa się z modeli:
TS-251, TS-251A, TS-251+, TS-251C, TS-251S
[A] jest aktualnie najtańszym Intelem w bieżącej ofercie QNAP'a, a Twonky dostępny jest dla modelu TS-251 (który jest <> od TS-251A !) a jest sprzętowo słabszy i starszy - więc się zastanawiam z jakiego powodu zapomniano o TS-251A ???

uffff
 
Teraz już rozumiem. Wybacz bo się w tym już zaplątałem.

W każdym razie trzeba czekać, lub instalować na własną rękę (tylko nie wiem czy w tedy licencja nie jest płatna).

Ja z DLNA nie korzystam, tylko z Kodi więc ta usługa na szczęscie nie jest konieczna. Z tego co widziałem Plex ma również DLNA i może warto z niej skorzystać.

W każdym razie problem się rozwiąże z czasem. Wierzę w Q.
 
izi - nie Siląc się na złośliwość widać że WSZYSCY się pogubili w pierdylionie wersji TS-251x.
napisałem do helpdesq - zobaczymy dlaczego aqrat o [A] w kontekście DLNA zapomniano

- generalnie qmpel się z tym DLNA boksuje - również tego nie używam - uciążliwe jest dość
do konsumpcji mediów mam HTPC (cubi) albo różne androidowe wynalazki z dostępem do udziałów SMB - ale prywatnie nie mam jeszcze NAS'a...

W przytoczonym prze zemnie wyżej wątku napisałeś: ,,A co jeśli nie Q, nie S, tylko mini komputer?" - a widziałeś ProLiant MicroServer'y ?
...no i... dupencja!

- z niewiadomych względów TS-251A oficjalnie i ostatecznie jest pozbawiony natywnego Twonky'ego! *WHY* hmmm????
- support sugeruje używanie Serviio w zamian,
- a może Cinema28 pomoże ?,
 
w QNAP Store brak jest Twonky server... więc jak jest on dostępny, jako wbudowany? Jak z niego korzystać?
Zaktualizowałem system do wersji beta 4.3.4.0370 i jest niewielka poprawa z wbudowanym DLNA, jednak nadal jest źle...
W tej chwili serwer DLNA jest widziany cały czas przez urządzenia w sieci lokalnej, jednak bez restartu nie da się z niego korzystać, nawet nie wyświetla miniatur plików video... Więc nic nie naprawili..
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. 212p
  2. Media Streaming add-on
  3. brak dlna qnap
  4. pobrać twonky