Pomoc Jdownloader na TS-x51

S

Swierszcz333

Guest
Witam czy w związku z pojawieniem się nowych Qnapów TS-451 i TS-251 z prockami intela będzie możliwość zainstalowania Jdownloader
 
Witam,

JDownloader działa prawidłowo. Jednak czy jest możliwość dodania więcej użytkowników niż jeden ??

Rozumiem że przy instalacji podawałem dane jednego użytkownika. Nie widzę opcji dodania drugiego, chyba że w ustawieniach głównego użytkownika można dodać tzw użytkowników dzieci itp ??
Kurcze uruchamiam skrypt w ssh do instalacji. Leci ładnie, wpisuję dane i wg instrukcji robię Ctrl + C i od tego momentu nie mogę się połączyć.
Czy zawsze muszę mieć konsolę włączona ?? Ponieważ tylko wtedy działa mi prawidłowo interfejs na my.jdownloader.org
 
Panowie zainstalowałem na nowo cały system i mam problem z jdownloaderem. Po próbie pobrania czegokolwiek mam błąd "Disk is full". Chcę pobierać do standardowego folderu Download więc w ustawieniach wpisałem /Download
Próbowałem też:
/share/Download
/share/CACHEDEV2_DATA/Download
Ciągle ten sam problem. Jakiś pomysł? Dysk jest pusty więc na pewno nie w tym problem.
 
Panowie zainstalowałem na nowo cały system i mam problem z jdownloaderem. Po próbie pobrania czegokolwiek mam błąd "Disk is full". Chcę pobierać do standardowego folderu Download więc w ustawieniach wpisałem
/Download
Próbowałem też
/share/Download
/share/CACHEDEV2_DATA/Download
Ciągle ten sam problem. Jakiś pomysł? Dysk jest pusty więc na pewno nie w tym problem.

A co ci pokazuje "Settings<System Information<Storage" w web gui JDownloadera?
Tam masz mieć widoczne udziały i procentową zajętość dysku.
 
No tak właśnie myślałem dlatego próbowałem taką ścieżkę
/share/CACHEDEV2_DATA/Download
Bo mam tak w jdownloaderze
/share/CACHEDEV2_DATA

to są dane
Kod:
/mnt/HDA_ROOT				OK	 	395.4 MB / 534.2 MB (74%)
/share/CACHEDEV2_DATA		OK		1.08 TB / 4.86 TB (22%)
/mnt/ext					OK		78.76 MB / 389.01 MB (20%)
Po wielu próbach udało mi się odpalić jdownloadera. Zmieniłem nazwe volumena na vol1 zainstalowalem na nowo JD i zostawiłem oryginalne wpisy. Mam jeszcze dziwny problem. Ściągam z uploaded kilka plików i jak zazwyczaj leciało mi full to teraz leci mi z prędkością 1,5MB/s a zazwyczaj do 4MB dochodziło. Macie jakiś pomysł?
 
Na ten moment moja ścieżka wygląda tak
Kod:
/share/homes/admin/Downloads
I pobiera mi do download co jest dziwne bo nawet ścieżka wskazuje na folder Downloads. Ale działa więc wole nie ruszać już.
Problem mam tylko z prędkością downloadu. Wygląda to tak jak by był jakiś limit nałożony ale szukałem w opcjach i nic nie znalazłem. Jakiś pomysł?
Problem z transferem rozwiązany.
Miałem źle wpisaną bramkę i dns :)
 
Dobry wieczór

Pytanie. Działa Jd 2 na QTS 4.3.2? Przez przypadek zainstalowałem na moim Qnapie Ts-251+ wersje QTS właśnie ta 4.3.2 BETA i jd przestał mi działać możecie mi doradzić co zrobić? Qnapa mam od niedawna i trochę namęczyłem się instalując JD na QTS 4.2.2
 
Działa na pewno :)
Sprawdź javę.

właśnie wszystko aktualizowałem jave tez . a Myjdownload.com nie widzi nic :-( aplikacja na telefonie tez nic
JRE mam wersje V8.101.0

JDownloadera instalowałeś z paczki qnapowej czy ze skryptu ?
Sprawdzałeś czy jdownloader wogóle działa np. w htop-ie ?
Jak działa a nie możesz się połaczyć to być może problem tkwi w ustawieniach netu na qnapie ( lub w becie jest jakiś bug sieciowy na twoim modelu ).
 
Panowie próbuję przemordować się żeby naprawić problem z transferem na moim qnapie z transferem po ostatnich aktualizacjach QTS. Był gdzieś tu na forum temat o tym. Zainstalowałem sobie bardzo starą wersje QTS 4.2.1 i walczę teraz z JD2. Próbuje teraz ze skryptu i wszystko pięknie idzie aż do wpisania loginu.
Robię według tego poradnika: Hardware Upgrade Forum - View Single Post - HOWTO: Scaricare da Rapidshare e Megaupload da QNAP
Jak jest prośba o wciśnięcie "y" żeby wpisać login/email od razu przeskakuje mi możliwość wpisania loginu i daje komunikat że wpisałem błędny login i od nowa mogę dać y ale to nic nie daje. Co źle robię?

| Enter y -> Enter Logins
| Enter n -> Exit JDownloader
| Enter y -> Enter Logins
| Enter n -> Exit JDownloader
y

| Please Enter your MyJDownloader Email:
|>
| Invalid Logins
| Enter y -> Enter Logins
| Enter n -> Exit JDownloader
 
Już mi się udało zainstalować ale nie chciał się zainstalować na tak starym QTSie. Dopiero jak wgrałem 4.3.2 to się udało według instrukcji którą wyżej podałem ja. W innych przypadkach nie miałem szansy wpisać danych.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. jdownloader
  2. myJdownloader
  3. jdownloader2