Pomoc KODI 15.1 BETA problem z pluginem weeb.tv

killjoy

Systems Admin...
Q's Expert
9 Lipiec 2015
389
68
28
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Witam !
Nowa wersja Kodi używa nowszej bibloteki librtm.so.1 dla odtwarzania strumieni rtmp, niestety HD Station 3.x używa wersji librtm.so.0 dlatego np jest problem z wtyczką weeb.tv - wtyczka działa ale nie działa odtwarzanie strumieni.
To tak dla inforamcji dla korzystających z tej wtyczki :)
Oczywiście jest to beta więc coś może nie działać ale to wina paczki HD Station 3.x
 
pkt 2) - DANKE! :)
a pkt 1) - skad wiac "librtmp.so.1"?

tak w ogole to troche srednio rozumiem o co autorowi chodzilo :)
"wystarczy skopiować librtmp.so.1 z linkem librtmp.so.0 do folderu /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/HD_Station/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ i voila ! Strumień działa."

Jak nie wiesz, to się za to nie zabieraj, bo coś możesz popsuć ;).

To był opis dla "geek-ów" :D
FINAL [Kodi 15.2 + All PVR] QPKG for HD_Station V3 UPDATE - Page 3 - QNAP NAS Community Forum

Dokladnie tak zrobilem :) Przegrac pliki np w WINSCP. Bez zmiany nazwy bez niczego. Zgrac zastapic pliki. Przed ta operacja zamknac KODI na QNAPIE ( nie wylaczyc) - DZIALA. Dzieki wszystkim za pomoc !

No, to już jesteś "geekiem" B-)
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
witajcie!

Potrzebuje pomocy! jestem totalnym laikiem w tych sprawach... nie wiem jak to zrobić. przeczytałem już to z 20 razy ale, i tak mnie to nie wychodzi...
weeb.tv wyświetla mi listę ale nie strumieniuje nic...
ktoś poprowadzi mnie za rączkę?
killjoy pomożesz pls. totalnie rozkładam ręce :/
a widzę że jesteś online
posiadam hs-251+
 
pigers, właśnie mam problem znalezienie tych plików do podmianki. nie bardzo wiem jak się tam dostać...
Po zalogowaniu się na IP serwerka wrzuca mnie jakby na pliki systemowe windowsa nie mogę znaleźć ścieżki do podmianki na Qnapie...?
wszystkie ukryte na windowsie mi wyświetla zaś nie mogę się dostać na Qnapa??
aż się stukam w czoło! brawo ja :) trzeba patrzeć na prawą stronę w WinSCP aby odnaleźć ścieżkę w Qnapie :)

może innym się przyda ta banalna informacja :)

W każdym bądz razie pigers dzięki za opowiedz!
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
N/1.4: „Podczepianie” się pod istniejącą dyskusję - nowy temat !
Cześć, Musze odkurzyc temat. Byłem zmuszony zreinstalowac system ( przy okazji postawilem sobie RAID 1 :)). Instaluje KODI, znany w tym wątku bład. Oki taki jak wczesniej że nie otwiera strumienia. INstaluje winscp pokazuje ukryte. Ale tym razem wspomnianej sciezki ani plikow w ogole nie mam. Kodi zainstalowane poprawnie. Moze macie jeszcze jakis pomysł? Będę wdzieczny.
 
A co w przypadku kiedy po zalogowaniu się na konto admina przez WinSCP nie widzę folderu w którym powinienem podmienić pliki mimo, że w opcjach jest zaznaczone
aby pokazywał ukryte pliki i foldery?
Po połączeniu pokazuje foldery te które są widoczne choćby w otoczeniu sieciowym, czyli Public, Multimedia itp.

Nim to napisałem powyżej to spędziłem nad tym cały wieczór ale nie podołałem :>

PS. Jeśli nie wyrażam się zbyt fachowo to przepraszam, jestem raczej amatorem.

Z góry dzięki.
 
Może do złej ścieżki patrzysz.
upload_2017-7-12_13-1-43.png


Po zaznaczeniu tego co powyżej:
upload_2017-7-12_13-2-30.png
 
Zaloguj się przez SFTP:
upload_2017-7-12_13-30-19.png


Aby włączyć taką możliwość przejdź do ustawień serwera:
upload_2017-7-12_13-30-46.png



P.S. nie musisz robić zdjęć tel albo aparatem. Wystarczy ze zrobisz PrintScren a jeszcze lepiej jak skorzystasz z programu "Narzędzie wycinanie" z pasku start.
 
Zadziałało, bardzo dziękuję za pomoc.

PS. Za zdjęcie przepraszam.
A czy w wersji 17.3 KODI ta podmiana plików Wam działa?
U mnie po podmianie w weeb.tv jest tylko sam dźwięk, bez obrazu. :/
 
  • Wow
Reakcje: _Floyd

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/kodi-15-1-beta-problem-z-pluginem-weeb-tv.7711/page-2