Pomoc konfiguracja qbittorrent pod 1 Gb/s net

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

guffi

ZFS Master on QTS!
Q's Expert
13 Marzec 2020
342
3
17
28
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam
Czy coś warto skonfigurować w qbittorrent pod net 1Gb/s up 100Mb/s i ustawione limity down 500Mb/s i up 88Mb/s że by szybciej wysyłało?
Model serwera: QNAP ts-251D
 
A w tych opcjach to jaki trzeba wpisać adres ip i port do kodi i plexa że by katalogowało? i czy to darmowe?
 

Załączniki

  • Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    19,4 KB · Wyświetleń: 99
Tego używasz, jeśli Kodi lub Plex serwer jest na zdalnym urządzeniu.
Jeśli Plex serwer jest uruchomiony na QNAP to nic nie wpisujesz. W plex poprostu ustawiasz skanowanie bibliotek w czasie rzeczywistym.
Jesli używasz Kodi na QNAP to nie musisz. Jeśli uzywasz Kodi na zewnetrznym urządzeniu to musisz.
 
Jedyne rozwiązanie DLNA które mi się podoba to push. Mam amplituner Onkyo z DLNA i za pomocą appki Cinema28 przeciągam muzykę na amplituner i ta się tam odtwarza. Jako klient DLNA wolę tysiaac razy bardziej zewnętrzne odtwarzacze z Kodi, albo serwer Plex czy Emby. DLNA to kaszana w porównaniu do tego. Nie dość że często brak kompatybilności to w dodatku widok filmów czy muzyki zatrważa.
 
Witam
Dlaczego jak zmieniłem login i hasło to prawie wszystko mi się pobiera od nowa lub nie ma w folderach tych plików a miejsce zajęte takie same na HDD?
 
Pobierane pliki są do download/complete/medialibrary.
Zacznij pobierać i upewnij się że pobieranie zostanie zakończone w 100%. Jeśli serwer jest za bardzo obciążony innymi aplikacjami lub duża ilość torrentow np. 1000 i więcej to może sesje nie zdążyły się zsynchronizować a QNAP wymusił restart.
Tak btw to jest off-topic. Temat zamykam.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. emby
  2. bibliotek kodi
  3. kodi