Instruktaż/Tutorial Serwer SMSC - Powiadomienia o alertach (Bramki SMS/Gadu-Gadu)

Bardzo fajna sprawa z tym botem.

Zainstalowalem go z komunikacja na gg , Ale czy moze ten bot wywsylac mi logi z sysloga.

Bardzo mi zalezy na tym.

Prosze Was o pomoc.
 
Witam, czy ktoś używa jeszcze powiadomienia z bramki Orange ? Gdyż prawdopodobnie wprowadzili jakieś zmiany i za chiny ludowe nie daje rade zmusić jej do działania.
 
Potwierdzam, orange niestety nie dziala...
 
Cześć Mariusz,
To nie tylko ja walcze po nocach :)
Z przyjemnoscia sprobuje nowego skryptu ale jak bys wystawil plik php do sciagniecia byloby super. Chcialbym unikac wysylania clear tekstem hasla do mojego konta orange... Sam rozumiesz.
Dzieki
Wojtek
 
  • ·
  • TS-x69L
  • ·
  • 1 GbE
  • ·
  • QNAP: 4.2.1 Build 20160601 S: DSM 6.0.1-7393 Update 2
Możecie opisać, który skrypt aktualnie działa na orangei czy coś muszę w pobranym pliku zmieniać?
 
Czy komuś działają SMS-y w Play wg Poradnika?
 
Dlatego właśnie kocham Plusa. Bo nie dość że pół roku przed skończeniem 24mc umowy proponują zmianę niezgodną z UKE na korzystniejszą niż oficjalnie, to jeszcze mają szereg rozwiązań dla informatyków. W tym banalne i nadal działające rozwiązanie typu email->sms - za free!
 
Póki co mam play, za niedługo zmiana na t-mobile, to wstrzymam się z konfiguracją :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 
Nie wiem czy mogę ale odświeżę poradnik. Mam problem z 1 pukntem. Może mi ktoś wytłumaczyć o jakis serwer WEB chodzi? Z góry dzięki za pomoc
 
upload_2016-2-24_8-20-27.png


Lub zamiast instalować skrypt bezpośrednio na serwerze skorzystaj z linku podanego w instrukcji.
 
Witam jeszcze raz. Po długich walkach stwierdzam jednak że link do play jest nieaktualny. Jest ktoś w stanie pomóc skonfigurować bramkę play?
 
Witam, czy bramka GG to jeszcze działa ? Bo teoretycznie dodałem wszystko jak w opisie i qnap wywala cały czas błąd, że nie może wysłać wiadomości :/
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Logman