Pomoc Unifi brak dostepu

kasownik

Entry Technician
Q Associate
4 Marzec 2014
39
1
8
48
Szczecin
QNAP
TVS-x71
Ethernet
10 Mbps
Witam!

Miałem zainstalowany kontroler Unifi, ponieważ zauważyłem, że nie zapisuje od poprzedniej aktualizacji prędkości polaczenia chciałem wrócić do poprzedniej wersji. Zrobiłem backup, pobrałem go, zdeinstalowałem Unifi, zainstalowałem poprzednią wersję i przy próbie wejścia na kontroler, mam komunikat, nie znaleziono strony :(
Próbowałem z ręki instalować różne wersje Unifi, ale przy każdej jest to samo, instaluje się chyba poprawnie, ale nie można wejść na kontroler.
Jakieś pomysły, co może być problemem i jak to naprawić? Na drugim QNAPie w tej samej sieci Unifi instaluje się bez problemów i mogę wejść na kontroler.

Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1858 Build 20211119
Model serwera: QNAP TVS-671
 
Generalnie polecam koledze portainera a potem watchowera. Raz zrobisz, a masz porządnie na zawsze.
watchower czy watchtower? Przyjrzę się temu, generalnie unikałem kontenerów, ale chyba przed tym nie ucieknę :(

Tak wygląda konfiguracja przy tworzeniu kontenera:
Kod:
Name
WatchTower
Command
docker run -d -v /var/run/docker.sock:/var/run/docker.sock containrrr/watchtower
Runtime
runc
Auto start
Enable
CPU
100 %
Memory Limit
15899 MB
Environment
WATCHTOWER_CLEANUP=true
WATCHTOWER_INCLUDE_STOPPED=true
WATCHTOWER_POLL_INTERVAL=86400
WATCHTOWER_REVIVE_STOPPED=true
Network Mode
NAT
Port Forwarding
Host	Container	Protocol
Automatic	8080	TCP
Allocate interactive and TTY processes for the container
Enable
 
https://forum.qnap.net.pl/threads/moje-dockery.27438/
upload_2021-12-7_18-53-26.png


dwie linijki w SSH + 2 minuty klikania i jesteś w domu - @Ice potwierdza - sam to robił 2 dni temu bez mojej pomocy ;)
 
WatchTower utworzony przez portainer wreszcie działa, kontroler unifi poszedł i udało się odtworzyć konfigurację.
Nie miałem kontenerów a teraz mam 3 ;)
To nowe pytanie, gdzie szukać plików, jak chcę ręcznie poprawić coś w konfiguracji np. kontrolera unifi ???
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. docker status
  2. sonarr
  3. unifi