Pomoc Unifi brak dostepu

kasownik

Entry Technician
Q Associate
4 Marzec 2014
39
1
8
48
Szczecin
QNAP
TVS-x71
Ethernet
10 Mbps
Witam!

Miałem zainstalowany kontroler Unifi, ponieważ zauważyłem, że nie zapisuje od poprzedniej aktualizacji prędkości polaczenia chciałem wrócić do poprzedniej wersji. Zrobiłem backup, pobrałem go, zdeinstalowałem Unifi, zainstalowałem poprzednią wersję i przy próbie wejścia na kontroler, mam komunikat, nie znaleziono strony :(
Próbowałem z ręki instalować różne wersje Unifi, ale przy każdej jest to samo, instaluje się chyba poprawnie, ale nie można wejść na kontroler.
Jakieś pomysły, co może być problemem i jak to naprawić? Na drugim QNAPie w tej samej sieci Unifi instaluje się bez problemów i mogę wejść na kontroler.

Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1858 Build 20211119
Model serwera: QNAP TVS-671
 
i żeby było jasne .. nie ma Ubi .. po prostu umiem czytać i dobrze pytać google'a

mea culpa
na razie wszystko idzie na domyślnych ustawieniach, żadnych katalogów nie tworzyłem, musze się w takim razie przekopać przez dokumentacje, bo nie zauważyłem tego na docker hub ;)
Dziękuje bardzo za pomoc, problem został rozwiązany, co prawda nie tak jak myślałem, ale działa :D
 
BTW, miejsce na dysku - zakładka volume i tam utwórz udział np. unifi, a potem kontener i masz miejsce gdzie dajesz config i log
 
Zrobię dziś tutorial wideo, jak zrobić dockera z Unifi. Bądź cierpliwy, a się dziś pojawi.
@Ice udało się zrobić? Daj jakiś namiar na ten tutorial. U mnie co prawda od dłuższego czasu działa kontrolet Unifi w dockerze, ale chętnie popatrzę czy to dobrze ogarnąłem.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. docker status
  2. sonarr
  3. unifi