Pomoc UPS do Qnap TS-453 Pro

Connected Devices:
1x ADSL Modem
1x Wireless Router
1x L2 1U Switch
1x Wireless Phone Base
1x QNAP 459 Pro II using 4x WD RED Pro 3TB (5 Min Standby), Auto Protect 10 Min
Total Usage 76W Average

UPS Result 17 Min till complete shutdown of UPS
upload_2015-7-16_1-27-14.png
 
Czy jest możliwość podłaczenie innych urządzeń do mojego UPSa UPS APC Back-UPS CS BX950UI?

Chciałbym podłączyć: router switch i access point które aktualnie są podłączone do listwy antyprzepięciowej. Czy jest jakaś przejściówka żeby podłączyć listwę do UPSa który ma tylko wejścia na 3 bolce?


Pozdrawiam,
 
Ok już sobie poradziłem dziekuje za porady!

Pytanie teraz o moje UPSa i Qnapa. Dzisiaj w moim domu miałem przerwę w dostawie energii elektrycznej od godz. 8:16 do godz. 14:00. UPS wyłączył Qnapa po 5 minutach, ale już nie wznowił jego pracy po przywróceniu dostaw energii elektrycznej. Czy można to gdzieś ustawić? Czy mój UPS nie posiada takiej funkcji?

Pozdrawiam,
 
U mnie niezależnie czy jest pierwsza czy druga opcja sam nie wstaje. Dzisiaj na czas burzy wyciągnąłem wtyczkę z gniazda z opcją auto-protecttion. Popiszczał i usnął a po włączeniu prądu na UPSa i tak nie wstał.
Tylko że ja jadę na becie, więc może na 4.1.x to zadziała.
 
masz ustawione wyłączenie NAS po 5 minutach po utracie prądu przez UPSa.
Tak, musisz przestawić to na "auto-protection" - jak screenie ode mnie.

Zmiana ustawień pomogła. NAS po przywróceniu zasilania wstał bez problemu! Dziękuje za pomoc!

Moje oprogramowanie to 4.1.4.


Pozdrawiam,
Podłączyłem do UPSa pozostałe urządzenia z "serwerowni"

Obecnie jest podłączony:

  • Qnap TS-453 Pro 2xHDD WD Red + 1xSSD Samsung Evo
  • switch TP-Link 1xGigabit
  • router funbox od orange
  • router TP-LINK z zainstalowanym DDWRT obecnie pełni rolę Access Point
  • drukarka wielofunkcyjna Samsung

i wynik poniżej:
Untitled.png
 
  • drukarka wielofunkcyjna Samsung
A suggestion disconnect it Immediately, as Initialization of Printer can bring up to load up to 500% than normanl operating load and can drain UPS or in worst cases overload circuits (seen that when Laser printer and/or scanner power up) that dammage UPS and/OR battery PERMINATELY.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. apc cs650