Wybory...

Samo odtwarzanie filmow jest strasznie problematycznie, a transkodowanie hardwarowe dziala tylko dla wybranych formatow...
tak - widać to na Emby

(nie dziala na 80% materialow dostepnych do sciagniecia z internetu)
oj , tutaj bym uważał , bo materiały są różne

poczytaj sobie o poziomach w kodowaniu H264/265 i skoreluj to z wsparciem GPU intela
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Samo odtwarzanie filmow jest strasznie problematycznie, a transkodowanie hardwarowe dziala tylko dla wybranych formatow...
tak - widać to na Emby

(nie dziala na 80% materialow dostepnych do sciagniecia z internetu)
oj , tutaj bym uważał , bo materiały są różne

poczytaj sobie o poziomach w kodowaniu H264/265 i skoreluj to z wsparciem GPU intela
Wiem ze kodeki to trudny temat, pisalem z tego inzynierke ;d.
Ale zobacz sobie np na changelog "aktualizaji" obslugiwanych kodekow. Kazdy update dodaje odbiera kolejne wspracie dla kodekow...
Linkuje zdjecie z changeloga...
ai.imgur.com_g0HCkbU.png

Sory ale to nie wyglada dobrze.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Tak cały czas wertuję forum i dochodzę do wniosku, że jeżeli nawet nie będę wykorzystywał HDMI to i tak chyba propozycje od których zacząłem wydają się najbardziej logiczne - idąc za Waszymi sugestiami - przede wszystkim porządny procesor a rozbudowa pamięci ewentualnie w późniejszym terminie
 
Ale zobacz sobie np na changelog "aktualizaji" obslugiwanych kodekow. Kazdy update dodaje odbiera kolejne wspracie dla kodekow...
Linkuje zdjecie z changeloga...

Sory ale to nie wyglada dobrze.


Jak dla mnie to wyglada jakby sie komuś nie chciało zmieniać powodu commita ;)
 
Do filmów kup taniego Egreata A5. Jak nie potrzebujesz DV i HDR10+, to jest to najlepszy odtwarzacz na rynku. Ewentualnie zamiennie Shield z Kodi, chociaż są tytuły, których Kodi nie odtwarza a Egreat bez zająknięcia.
 
Dzięki wszystkim - na razie przegerzbuję neta z opiniami - w który model qnapa pójść - multimedia zostawię na później (jak kupię qnapa to i tak z początku nie będzie czasu na nic innego :D)
 
Moze już jakieś wróbelki ćwierkają na jakim sprzęcie będzie można uruchomić licencyjne Hero...??
TS EC 879 na przykład??
 
TS EC 879 w grudniu tego roku stanie sie EOL... Ma Intela i 20GB RAM. No sam jestem ciekawy czy hERO da się na tym odpalić... haaa ktoś może słyszał będzie jakis trial co by dało się przetestować sprzet...???
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. odtwarzanie filmów
  2. kodeki
  3. centrum multimedialne
  4. S ds220