Zakup TS-253 PRO

a która wersja FW w UPSie ?

Widzisz, z tym szajsem jest taki problem, że NIE WYSWIETLA wersji firmware :), chociaż jest takie (puste) pole informacyjne. Specjalnie podłączyłem go pod komputer
Zresztą nie ma potrzeby znajomości wersji firmware, bo ten UPS....... nie posiada opcji aktualizacji :)
Zaczynam rozglądac się za czymś bardziej przyjaznym i droższym (do 500-600 zł.). Cos co kosztuje 200 zł. nie może być dobre... Potrzebowałem UPS'a, wpadłem na jakiś Twoj wątek, potem tu i mam reke w nocniku. Mądry człowiek radził - kupuj to co poleca QNAP a nie to co n/n kolega... Ehhhhhhh.

Recommended :: TS-412 :: UPS :: Compatibility list :: QNAP

n/c

PS: kolega serwisant sprzętu ?

Dziękuję za zainteresowanie tematem, ale ja mam TS-453 Pro a nie TS-412 czy TS-419... A w zgodnościach z moim Qnapem tego UPSa brak... Kupując go pomimo braku rekomendacji kierowałem się opinią kolegi @piger'sa. Miało być OK.

Mam potwierdzone, że na TS-253 Pro również dane nie są wyświetlane prawidłowo.
 
A nie masz szansy zwrotu jeszcze?

Jabadabadu
 
Czy ktoś próbował instalacji oprogramowania WinPower? Po instrukcji obsługi wnioskuje że oprogramowanie jest używane przez różne marki (wniosek po niemal identycznych manualach oprogramowania np. wcześniejszy PowerWalker (DE), GT UPS PowerBox (PL), Eaton, Ever(?). Różnice wydają się polegać na aktualizacji oprogramowania na własnych stronach internetowych producentów.