dafca

Passing Basics
Beginner
28 Wrzesień 2021
16
1
3
56
QNAP
TS-x73A
Ethernet
10 GbE
cześć, mam qnap ts-h973ax, ostatnio zauważyłem, że procesor mimo, że się nudzi ma chyba dość wysoką temp. ok 60st (wentylator kreci wtedy w zakresie 1000-1200 obr) , wydaje mi się że to chyba troche za dużo. Wcześniej nie zwracałem uwagi na temp procesora w spoczynku, ale pamiętam że wentylator przeważnie ok 900 obr mial przez większość czasu. Może mi ktoś powiedzieć jaka powinna być temp w spoczynku procesora?
 

Załączniki

  • Screenshot_20250523_113207_Qmanager.jpg
    Screenshot_20250523_113207_Qmanager.jpg
    636,9 KB · Wyświetleń: 143
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts-h973ax
  2. forum
  3. wentylator
  4. wymiana wentylatora w ts 873