cześć, mam qnap ts-h973ax, ostatnio zauważyłem, że procesor mimo, że się nudzi ma chyba dość wysoką temp. ok 60st (wentylator kreci wtedy w zakresie 1000-1200 obr) , wydaje mi się że to chyba troche za dużo. Wcześniej nie zwracałem uwagi na temp procesora w spoczynku, ale pamiętam że wentylator przeważnie ok 900 obr mial przez większość czasu. Może mi ktoś powiedzieć jaka powinna być temp w spoczynku procesora?
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:
- ts-h973ax
- forum
- wentylator
- wymiana wentylatora w ts 873