- L
Pomoc Rtorrent pro is dead
<-- Please remind: English only. Don't forget to delete this line when writing post and fill FW version and model name bellow. -->Firmware version: 4.3.3.0299 Model name: QNAP TS-453 pro rtorrent_0.9.6-0806-180806_x86_64_PROAfter reboot Rtorrent pro is dead completely. It took me ages to...- Louis
- Temat
- admin error export rtorrent share source
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Rtorrent 15
Pomoc Q'Center - Error zaraz po uruchomieniu.
Witam,Zainstalowałem w swoim TS-253Be 8 GB aplikację Q'Center.Uruchamiając aplikację otwiera się z takim adresem: http://192.168.100.103:8080/qcenter/error i komunikat:"Nie można uzyskać dostępu do Q'center" (jak na zdjęciu).Każda inna aplikacja działa poprawnie. QTS i Q'Center są w...- lord_yabol
- Temat
- error q'center
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc File Sharing Error
Cześć, od pewnego czasu dostaję powiadomienie z serwera jak w załączniku, zamazane części zawierają nazwę serwera ścieżkę do folderu oraz ID pod którym udostępniany jest link do pobierania pików. Wszystko w zasadzie działa. Link działa, można pobierać pliki, jak dodam coś do udostępnionego...- nelik1987
- Temat
- error
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc rTorrent-Pro not working on my TS-669L
@Silas Mariusz , Hi Silas, I bought yesterday RTorrent-Pro at qnapclub.eu for my TS-669L (Atom) but when I tried to install ver. 0.9.6-0912/0.9.6-0806 nothing happens. The only version i succeeded to install was rtorrent standard 0.9.6-0719. I recently bought TS-1635AX but the installation...- NFaberg
- Temat
- error public rtorrent share
- Odpowiedzi: 13
- Forum: Rtorrent 15
- D
Pomoc Error 0x80070032
Witajcie. Zaktualizowałem Firmware do najnowszej wersji 4.3.4 Build 20180830 i od tego momentu zaczął się problem z dyskiem. Mianowicie:1) łącząc się z Windows 10 przez udział sieciowy nie mogę dodać ani skasować żadnych materiałów - błąd 0x80070032 Mam również odwarzacz WD, kiedy włączam...- dominicc
- Temat
- error
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- M
Pomoc Błędy S.M.A.R.T a realna kondycja dysków.
Witam, zakupiłem dwa dyski po 3 TB każdy (WD Red). Zacząłem zagłębiać się w testy dysków S.M.A.R.T. Zaniepokoiło mnie to, iż pierwszy z nich wskazuję następujące wartości: (01) Raw Read Error Rate - 41, (C8) Write Error Rate - 2, Drugi dysk: (01) Raw Read Error Rate - 68, (C8) Write Error Rate...- Mariush
- Temat
- dysków error
- Odpowiedzi: 1
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Pomoc Job encountered a remote I/O error or no space left on the destination device.
Witam. Może któryś z forumowiczów spotkał się z podobnym problemem i będzie wstanie pomóc. Błąd jak w temacie pojawia się przy próbie zrobienia kopii na dysk USB, realizowanej przez Hybrid Backup Sync. Macierz raid jak i dysk na który jest robiona kopia są podobnych rozmiarów, zresztą źródło...- alt
- Temat
- error hybrid backup sync space
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Pomoc Priorytety interfejsów sieciowych
Witam Czy na Qnapie można ustawić priorytety interfejsów sieciowych? Mam np. 6 kart , 2 karty 1GB i 4 karty 10GB. Domyślna brama na interfejsie nr 3 10GB a praktycznie cały ruch idzie przez interfejs nr 2 1GB.Dodatkowe pytanie czy na Qnapie w File Station można zamontować zasób zdalny cifs...- BarToL
- Temat
- error localhost ostrzeżenie system
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc rtorrent [x86-64] JS error
Cześć, na wersji rtorrent: rtorrent_0.9.6-0303-180303_x86_64 (oraz wcześniejszej) po zalogowaniu do rtorrent mam komunikat:Ma chwili 'znika'. Jak mogę się go pozbyć?Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0486 Build 20180215 Model serwera: QNAP TVS-671- Damian
- Temat
- error rtorrent
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Download Station i klienci P2P
Witam :)
Witam wszystkich. Od dzisiaj jestem posiadaczem TS-251-8G. Przygodę z użytkowania Qnap zaczynam niestety niemiło. Jeden z kupionych dysków (WD RED 3TB) chyba jest walnięty. Przy włożeniu dysku mam takie pikanie przez 30-60 sekund (dysk jakby nie mógł wystartować). W Qnap błąd "A drive has been...- Cielak
- Temat
- error qnap
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Pomoc Qsirch nie działa
Witam, Zbudowany postem o możliwościach Qsirch-a postanowiłem użyć, ale po instalacji dostaje komunikat w oknie przeglądarek: "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia." Czy ktoś może coś podpowiedzieć ? Pozdrawiam,Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0435 Model serwera: QNAP TS-251 (8GB)- doc_pb
- Temat
- color działa error https qsirch
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Pool Error - nie można uruchomić Qnap'a
Witam,W dniu dzisiejszym urodził się problem. Mianowicie w nocy chciałem zobaczyć podgląd kamery, ponieważ pies szczekał niemiłosiernie, wiec postanowiłem, że zerkne nie wychodząć z wyra co się dzieje. Niestety nie mogłem zalogować się na kamerę. Podszedłem do kompa i po sambie na serwa...- apofis
- Temat
- active admin administrators error share
- Odpowiedzi: 4
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
- S
Recenzja DS214Play - Internal server error następnie brak reakcji
Witam,Niestety mam chyba pierwszą ofiarę upałów w tym roku, mój DS214Play postanowił wyzionąć ducha. Dzisiaj w południe zauważyłem iż komputer utracił połączenie z Cloud Station, tak więc postanowiłem zerknąć co się stało i zalogować się na urządzenie - niestety jedyne co zobaczyłem to...
Pomoc Help needed with IceStation2 -> 500 Internal Server Error
Hi @all, I've just tried to install the "IceStation2" package (IceStation_2.0.1_x86) but some how it does not work. If I want to acces the Webinterface (http://LANIP/.config/icestation/index.php) I get an internal server error.I did not find the error log, so I followed this tutorial to enable...- LoCrux
- Temat
- error server
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
Projekt Watchdog 4 Emby
Potrafi Wam się zawiesić Emby?O to Watchdog Emby skrypt, który wystarczy umieścić w Cronie, aby automatycznie restartował i uruchamiał Emby w przypadku awarii. Aby umieścić go w cronie wystarczy skorzystać z paczki WebCrontab: Qnapclub Store: WebCrontabPoponowane ustawienie do skryptu...- Silas Mariusz
- Temat
- emby error qmono
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Oh'Linux? Software hacking i QNAP modding
Pomoc Odbudowanie wolumenu po awarii zasilania
Witam, mam nierozwiazany juz od dluzszego czasu problem z odbudowaniem wolumenu. Niestety podlaczony do mojej macierzy TS-419P+ UPS sie popsul, co spowodowalo nieoczekiwane wylaczenie zasilania dla macierzy w pewnej chwili. Na poczatku dysk 2 sie odlaczyl i patrzac na logi nie zostal ponownie...- JulekP
- Temat
- active devices drive error quote
- Odpowiedzi: 0
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Pomoc Błędy kernela
Zauważyłem w aplikacji Diagnostic Tool w sekcji Kernel log analyzer następujące błędy: ata7: softreset failed (device not ready) -- Count:12 ata11: softreset failed (device not ready) -- Count:12 ata15: softreset failed (device not ready) -- Count:12 ata19: softreset failed (device not...- badziewiak
- Temat
- error power sector
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc pyLoad - konfiguracja z kontem uploaded.to
Witam. Przekopałem forum i starałem się uzyskać informację na temat konfiguracji pyLoad z kontem ul.to.Program zainstalowany, zaktualizowany.Poniżej wycinek logu :443 02.06.2016 09:12:21 ERROR Error importing UploadedTo: No module named Account 442 02.06.2016 09:11:45 INFO UpdateManager...- RudiFM
- Temat
- account error konfiguracja version
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Problem z xDove
Witam, Mam problem z odpaleniem Xdove Posiadam model TS-251 i wgrywam paczkę XDove_1.3_x86.qpkg log wygląda tak : Feb 23 12:30:40 dovecot: Fatal: listen(0.0.0.0, 143) failed: Address already in use Feb 23 12:30:40 auth(default): Error: dovecot-auth: error while loading shared libraries...- kuelo
- Temat
- error poczta pomoc xdove xmail
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Pomoc Połączenie OpenVPN z serwerem VPN na QNAP TS-453A
Witam wszystkichPotrzebuję pomocy w konfiguracji połączenia VPN z moim serwerem. Generalnie mam problem z każdym typem połączenia VPN ale dla przykładu przedstawię konfigurację dla OpenVPN.QNAP:Adres interfejsu eth2 to 192.168.9.201Po zapisaniu i pobraniu plików konfiguracyjnych mam...- dexter
- Temat
- error openvpn please
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)