Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

Ja póki co mam problem z transmission i twonky...
No właśnie, Transmission też mi ten soft od QNAPa sprawdzający kompatybilność paczek z 64 bit wyrzucił jako "nie pójdzie". Niedobrze, trzeba czekać na aktualizację paczki albo co...

via Tapatalapatalak
 
PlexMediaServer_1.3.0.3059-6277334_x86 ta wersja, ostatnia pobrana z strony Plex, nie wstaje.
 
PlexMediaServer_1.3.0.3059-6277334_x86 ta wersja, ostatnia pobrana z strony Plex, nie wstaje.
wgrywasz bete i masz pretensje ? na stronie Plexa jest dostępna wersja "PlexMediaServer_1.2.7.2987-1bef33a_x86_64.qpkg" dla QTS 4.3 która działa poprawnie.
 
spoko , ten temat jest raczej czuły na słowa "nie działa" .. dlatego trzeba od razu wyjaśnić co i jak nie działa
 
Ja póki co mam problem z transmission i twonky...
Transmision odpaliłem sobie jak narazie na
Ja póki co mam problem z transmission i twonky...
No właśnie, Transmission też mi ten soft od QNAPa sprawdzający kompatybilność paczek z 64 bit wyrzucił jako "nie pójdzie". Niedobrze, trzeba czekać na aktualizację paczki albo co...

Albo zrób tak jak ja :D odpaliłem sobie transmission na viritulnym windowsie.
 
a i no mały tuning ekranu logowania :D
upload_2016-12-3_20-15-28.png
 
...i tak macie więcej szczęścia, bo ja zatrzymałem się na "Mount Volume, please wait..." mieli już 2 godziny i zaczynam się niepokoić:s
TS-453Pro 8G, RAID 1 4TB
Będzie coś z tego i pójść na spacer czy czeka mnie zarwana noc?

...Qfinder znajduje serwer, w polu status pojawia się flaga: dyski twarde są albo prawie pełnie lub działają nieprawidłowo. Skontaktuj się z administratorem systemu". Zalogować się nie da... pomóżcie, proszę co dalej, bo czuję, że narobiłem sobie nieświadomie bigosu
...i tak macie więcej szczęścia, bo ja zatrzymałem się na "Mount Volume, please wait..." mieli już 2 godziny i zaczynam się niepokoić:s
TS-453Pro 8G, RAID 1 4TB
Będzie coś z tego i pójść na spacer czy czeka mnie zarwana noc?

...Qfinder znajduje serwer, w polu status pojawia się flaga: dyski twarde są albo prawie pełnie lub działają nieprawidłowo. Skontaktuj się z administratorem systemu". Zalogować się nie da... pomóżcie, proszę co dalej, bo czuję, że narobiłem sobie nieświadomie bigosu

Last update: wkurzyłem się i potraktowałem go prądem (a dokładnie pozbawiłem) - skutek? Drań się podniósł normalnie (krzyczał oczywiście, że system plików może nie być "clean"), ale cholerstwo działa na 4.3.2; Plex w nowej odsłonie też jest do pobrania https://downloads.plex.tv/plex-medi...lexMediaServer_1.3.0.3059-6277334_x86_64.qpkg i na razie wszystko śmiga, kupa aktualizacji po drodze, ale nowa odsłona raczej zyskała;-)
 
  • Lubię to
Reakcje: balagaan
tak - poprawiłem dzierżawę IP na drugi interfejs (dokładnie to zmieniłem MAC adres przyznawany ipkowi), a pierwszy działa ... tylko nie pod tym IP co chcem a na sztywno ustawiać nie będę - wbrew temu co @Silas Mariusz mówi - że serwer ma mieć stałe IP, wpisane na sztywno :)
 
  • Lubię to
Reakcje: balagaan
z IPkami poradziłem sobie,
to co zauważyłem z czego korzystam a jeszcze nie współgra z tą wersją albo nie znalazłem najnowszej wersji.
-plexpy
-netdata
-codekpack do emby
-traccar

no i resource manager sam pokazuje że próbuje się odpalić ....
Screenshot_5.png
 
...a ja przypisałem na routerze stałe IP na drugi interfejs, pozostałe zaś nie są widoczne w sieci (virtual switch się rozpanoszył) - nie ogarniam tego%-}
W sieci lokalnej serwer jest widoczny tak jak dotychczas po nazwie ale dostęp do zasobów nie jest możliwy
upload_2016-12-4_20-9-32.png

...coś się pokopsało?
 
W sieci lokalnej serwer jest widoczny tak jak dotychczas po nazwie ale dostęp do zasobów nie jest możliwy
Kod:
arp -d 
ipconfig /flushdns

popraw konfiguracje wirtualnego switcha - mi ona wiecznie się psuje ..

-plexpy
-netdata
-codekpack do emby
-traccar
musisz poczekać na poprawienie paczek ... albo sam je poprawić - przeważnie ścieżki do lib wymagają korekcji :)
 
Hu, ha! Działa na razie jak trzeba. Entware wstało bez problemów, więc Transmission zastąpiłem rtorrentem konsolowym i szczerze mówiąc rozwiązanie jest spoko. Chwila treningu i można się w tym szybciej poruszać, niż po www. Maszyny wirtualne podniosły się bezproblemowo, to samo zdokerowany serwer madsonic. Najbardziej cieszę się chyba z Notes Station, które w końcu nie powodują odruchów wymiotnych. Nowe Music Station zawiodło znów w temacie rozpoznawania składanek ale poza tym całkiem przyjemnie się to prezentuje. Jakiegoś kopa wydajnościowego w temacie responsywności nie czuję, jest sprawnie i całkiem żwawo biorąc pod uwagę mielące się w tle multimedia i co tam jeszcze.

U mnie jak na razie spoko. Zaktualizowało się wszystko szybko i sprawnie. Oby tak dalej!
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. madsonic
  2. smoke
  3. icestation
  4. thumbnails