Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

...a ja przypisałem na routerze stałe IP na drugi interfejs, pozostałe zaś nie są widoczne w sieci (virtual switch się rozpanoszył) - nie ogarniam tego%-}
W sieci lokalnej serwer jest widoczny tak jak dotychczas po nazwie ale dostęp do zasobów nie jest możliwy
18511.png

...coś się pokopsało?
w ustawieniach interfejsów aktywnej karty też trzeba przestawić na statyczne IP - i działa, jak natura chciała:) Sam do tego doszedłem (niech żyje skromność:p)
 
ja tam używam cały czas dhcp, tylko virt switche mi pozmieniało po aktualizacji, ale jak się je ustawi to wraca wszystko do normy
 
Hu, ha! Działa na razie jak trzeba. Entware wstało bez problemów, więc Transmission zastąpiłem rtorrentem konsolowym i szczerze mówiąc rozwiązanie jest spoko. Chwila treningu i można się w tym szybciej poruszać, niż po www. Maszyny wirtualne podniosły się bezproblemowo, to samo zdokerowany serwer madsonic. Najbardziej cieszę się chyba z Notes Station, które w końcu nie powodują odruchów wymiotnych. Nowe Music Station zawiodło znów w temacie rozpoznawania składanek ale poza tym całkiem przyjemnie się to prezentuje. Jakiegoś kopa wydajnościowego w temacie responsywności nie czuję, jest sprawnie i całkiem żwawo biorąc pod uwagę mielące się w tle multimedia i co tam jeszcze.

U mnie jak na razie spoko. Zaktualizowało się wszystko szybko i sprawnie. Oby tak dalej!
No chyba już nie konsolowy rtorrent :) Bo wlasnie TeamViewerem zastapilem go paczką. Widze ze CoSTa jestes indywidualistą.... Ja ci dwa razy paczke... a Ty i tak konsole :D Dobrze ze Cie złapałem na fejsie i poprosilem o TV, aby zainstalowac rt z paczki ;)
 
sorki, szybkie pytanko czy w 4.3.2 jest już zaimplemętowany DNS "ovh''


 
No chyba już nie konsolowy rtorrent :) Bo wlasnie TeamViewerem zastapilem go paczką. Widze ze CoSTa jestes indywidualistą.... Ja ci dwa razy paczke... a Ty i tak konsole :D Dobrze ze Cie złapałem na fejsie i poprosilem o TV, aby zainstalowac rt z paczki ;)

Potwierdzam, zrobił mi Mariusz najazd i w efekcie mam rtorrenta z GUI co się zowie. Cholera, zapieprza drań aż miło! Instalacja faktycznie banalna, uważajcie tylko, byście odpowiednią wersję paczki brali i będzie git.

Dzięki!
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Chyba mówisz o czymś innym niż przypisanei domeny do serwera QNAP. Tak? Bo jeśli nie to domenę możesz skierować na serwer QNAP wskazując rekordem A w strefie SOA adres IP swojego serwera. I tyle.
 
Ovh ma opcje dyn DNS gdzie przy zmiennym IP serwer może to śledzić i sam aktualizować. Oczywiście rekord A też trzeba podać.
Pisałem do supportu jakiś czas temu o dodanie. Niedawno odpisali że będzie w 4.3.1 ale jeszcze nie ma.
 
Witajcie,
Zapakowałem 4.3.2 do mojego TS-253 i nie wstał ;( Dodam tylko iż wcześniej miałem na nim Betę i działała i nawet bez większego kłopotu wróciłem do 4.2
Urządzenia nie widać oczywiście w sieci, Qfinder też milczy... - jakieś propozycje? :)
 
Podłącz kabel sieciowy w drugie gniazdo.
 
Witajcie,
Zapakowałem 4.3.2 do mojego TS-253 i nie wstał ;( Dodam tylko iż wcześniej miałem na nim Betę i działała i nawet bez większego kłopotu wróciłem do 4.2
Urządzenia nie widać oczywiście w sieci, Qfinder też milczy... - jakieś propozycje? :)

A jak wyłączysz antywirusa na komputerze??
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba
No dobrze Panowie/Panie te sugestie akurat możemy sobie odpuścić :) temat był grubszy niż można było sobie to wyobrazić (kabelki czy też firewall) na szczęście posiadam kopię kopii na TS239 i jeszcze na niezależnym urządzeniu. Jest okazja postawić system na nowo a przy okazji zrobić porządki :)
 
Pozwolę sobie wrócić do tematu multimediów a dokładnie Plexa na nowej kompilacji: moja radość, że wszystko niby się odpala była przedwczesna, Plex w najnowszej odsłonie (tylko ta się uruchamia)
upload_2016-12-5_21-2-39.png

nie działa prawidłowo: niby biblioteki się ładują, ale jak próbuję odpalić jakiś film wywala coś takiego:
upload_2016-12-5_21-5-9.png

Bez względu na klienta (PC, SmartTV, android) pojawia się problem z dostępem do pliku, o co biega? A może transkoder się wywalił? CodexPack nie działa tej wersji QTS, czy macie może jakiś pomysł?
 
tak na marginesie stawiania systemu pytanie do tych co tłumaczą :D "Przywróć ustawienia fabryczne" lub "Inicjalizuj system" - co byście wybrali chcąc przywrócić starą konfigurację? :D
 
  • Haha
Reakcje: Silas Mariusz

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. madsonic
  2. smoke
  3. icestation
  4. thumbnails