Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

To miałem na myśli mówiąc że przeszli na nową architekturę.

Nie zmienia to faktu że to co przytoczyłes oznacza że może nie działać a nie ze nie będzie działać. Windows też jest x64 ale odpala wszystko z x86.

Pytanie co to jest te narzędzie do instalacji narzędzi.
 
No ale WIN x64 ma wbudowaną dodatkową obsługę programów x86. To nie jest natywna możliwość WIN x64.
Poza tym nie jest prawdą, że każde oprogramowanie na x86 będzie działać na x64. Jest cała masa softu, który nie działa.
 
Pytanie co to jest te narzędzie do instalacji narzędzi.

To nie jest soft do instalacji narzędzi tylko coś, co instalujesz na 4.2 i co przejedzie się po zainstalowanych aplikacjach i wypluje info, co na 4.3 nie pójdzie. Zdaje się, że o tym mowa... Narzędzie działa - to, co oznaczyło, że nie zadziała, nie zadziałało :)
Cześć. Rozwiązałeś już problem z Transmission na QTS 4.3?? Pytanie czy to problem Beta czy już się go pozbyli...

To nie problem QTS tylko twórców paczki, którzy powinni przekompilować co trzeba dla architektury 64bit. Olałem Transmission na rzecz rtorrenta od @Silas Mariusz acz ostatnio bawię się rtorrentem w konsoli i jestem zachwycony. Zasobów to właściwie nie zużywa żadnych, działa szparko, obsługa o dziwo całkiem wygodna... Polecam pakiet Mariusza albo zabawę z konsolą.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
pewnie było ale nigdzie nie mogę znaleźć - na kiedy planowana jest stabilna wersja 4.3 x86?
jak wyjdzie ... tydzień, dwa ? może miesiąc ? może jutro ?

Wszyscy czekają bo to przełomowa zmiana
ooo - popsułem :D
Czekam z przerażeniem co znowu zj$%^bali. Chyba poczekam sobie ze dwa miesiące od wydania.

Czy to znaczy ze pojawiają się pierwsze wersje finalne?
Serwery NAS firmy QNAP - oficjalna strona w Polsce (NAS)

QTS 4.3.2.0060 for TS-X53B ( 2017/01/20 ) Initial release
 
upload_2017-1-22_8-43-30.png


na stronie pobierania, nie ma 4.3.2 ...
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. madsonic
  2. icestation
  3. thumbnails
  4. smoke