Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

włączył angielskie UI i przeczytał dwa razy to co do mnie piszą ... offftttttooppppp
 
Ja mam za to problem z Emby. Instalacja idzie ok, ale gdy go uruchamiam to strona się nie wyświetla...
 
Witam
Mam pytanko może głupie czy jest możliwość powrotu do starego 4.2 bez utraty danych i uszczerbku na danych ponieważ chciałem przywrócić stary to mnie postraszył że mogę utracić dane a tego bym nie chciał bo w tym dużo rzeczy nie działa.
pozdrawiam
 
U mnie po zalogowaniu po FAQ SSH nie da się odpalić virsh. Dodatkowo w VirtStation w żadnej maszynie w konsoli przez chrome nie działa mysz

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 
Tak, wystarczy zrobić downgrade. Nie wiem jakie aplikacje używasz ale chcąc upgrade'owac do QTS 4.3 bedziesz musial tez kiedys zaktualizowac aplikacje.
 
Witajcie,
Zapakowałem 4.3.2 do mojego TS-253 i nie wstał ;( Dodam tylko iż wcześniej miałem na nim Betę i działała i nawet bez większego kłopotu wróciłem do 4.2
Urządzenia nie widać oczywiście w sieci, Qfinder też milczy... - jakieś propozycje? :)
U mnie TS-253 Pro nie dziala stabilnie nie daje ste wylączyc zrestartowac niby dziala ale boje sie go zrestartowac drastycznie z prądu.
 
U mnie po zalogowaniu po SSH nie da się odpalić virsh.
sprawdz sciezke ...

Dodatkowo w VirtStation w żadnej maszynie w konsoli przez chrome nie działa mysz
pisz na helpdesk.qnap.com z bugiem :D
w koncu to beta !
@balagaan

upload_2016-12-6_10-25-7.png
 
Dzięki @Ster, widzę że posiadasz francuskie myKodi.
A ma ktoś Kodi paczkowane przez Qnapa, czyli 16.0.2?
 
Witam, TS-251+ 8GB 2 HDD raid1 - aktualizacja do 4.3 - długo trwała, na końcu napis że robi restart i ... koniec, czekałem długooo (na Qnapie na stałe czerwona lampka się zapaliła). Wyłączyłem, włączyłem i czerwona lampka na stałem, pod Windowsem widzi nasa ale krzyczy, że trzeba zainicjować - wybieram opcje, że bez utraty danych, robi, komunikat powodzenie, ale sytuacja jak na początku. Wyłączyłem Nasa, podpiałem dysk pod kompa i pampers mokry - wszystkie partycje RAW...., no więc mam od tego przecież raida, że jak coś się stanie to mam kopię - podpinam 2 dysk i wszystkie partycje RAW. Poradziłem sobie i dane odzyskałem, ale mając skonfigurowany NAS bety więcej nie załącze :) Teraz na czystym dysku postawiłem 4.3 i działa prawie wszystko - nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na jedną rzecz: mam kamerę Logitecha jako monitoring i wszystko działało do tej pory, teraz program USBCam wykrywa kamerę, ale dioda w niej zapali się na chwilę i gaśnie. Oczywiście program do monitoringu teraz już nie nagrywa - czekać na jakiś patch ? ktoś też ma/miał ten problem ?
 
Przed aktualizacją do nowego systemu pamiętajcie aby koniecznie wyłączyć wszystkie aplikacje w App Center, zrestartować serwer i dopiero wtedy aktualizować z ostatniej wersji 4.2 na 4.3.
 
witam Panowie jakie jest hasło do linuxa w virtual station bo nie podawałem żadnego a jest i nie można go zmienić ?

pozdrawiam

Opowiedz:
Trzeba wyłączyć maszynę wirtualną i wtedy można zmienić w ustawieniach
 
Witam
Mam pytanko odnośnie bety 4.3 jak chce odtwarzać filmy to dużo tytułów pisze że nie odsługiwany format a wcześniej wszystko działało paczkę kodeków mam zainstalowaną mimo to jest lipa.

Pozdrawiam:D
 
A wiadomo czy icestation będzie działać na nowym firmware albo będzie nowa paczka z icestation?Bo jesli takiej możliwości nie będzie to chyba zostaje na starym firmware...
 
Warto jakbyś dodał coś więcej... Filmy można odtwarzać po Sambie, w Plexie, Video Station, File Station, w Kodi... itp itd...


Witam a wiec tak w video station pisze ten format dźwięku nie jest obsługiwany a wcześniej wszystko działało ok dodam że jest to plik avi.

pozdrawiam
 
Było o tym na forum. Niestety od kodeków w wersji chyba 4.2.10 wycięty jest DTS (nie dogadali się z licencjami) i jest kicha :( jak się da to zainstaluj wersje 4.2.3.D i powinno wrócić do normy. Jak się nie da to chyba będzie problem.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. madsonic
  2. smoke
  3. icestation
  4. thumbnails