Pomoc QCouchPotato czy Radarr?

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Hej,

Chciałbym się zapytać czy ktoś z forum korzysta/ł z programów z tematu?

Z tego co się z orientowałem to są to narzędzia do automatycznego pobierania filmów. Poprawcie mnie proszę, jeśli jest inaczej.

Chciałbym wiedzieć jakie są Wasze doświadczenia z tymi programami. Czy one naprawdę działają?
Czy można go połączyć z którymś z polskich trackerów?

Najpierw zaczekam na opinie a później chciałbym dopytam jak go dobrze skonfigurować =P.
 
Chciałbym się zapytać czy jeśli jest włączona obsługa "monitored", znaczy ze jak wyjdzie inna wersja 1080p to pobierze jeszcze raz plik?
Setup Guide · Radarr/Radarr Wiki · GitHub
Nadal nie rozumiem. Co znaczy rooted katalog?

Ustawiłem katalog ten co wskazałem na zdjęciu:
upload_2017-10-14_18-10-30.png


Czy takie ustawienie jest prawidłowe?
 
"monitored" tzn ze program bedzie szukał tego filmu podczas grzebania po rssach
"Min ava.." - od kiedy program ma szukać filmu - PreDB to relki wysokiej jakości (
Link: https://www.reddit.com/r/radarr/comments/62t19i/what_is_predb_under_monitoring/
)

upload_2017-10-15_12-0-44.png


"static path" tzn ze program nie będzie zmieniał nazwy podczas skanowania - jeśli masz to na NO to nazwa zostanie zmieniona zgodnie z schematem ustawionym przez Ciebie w opcjach programu ..

"path" - no comment

na 3/4 pytań przepisałem z Wiki Radarra odpowiedzi.

na PW masz dane logowania, poklikaj, dodaj sobie film zobacz jak zaciąga metadane i rzuć okiem w plexa (jeśli masz mnie dodanego) :p
 
Bardzo dziękuję za wszystko. Nie wiem tylko czemu jedynie udało mi się dodać jeden "Indexers", mimo tego że Kurtka pokazuje że tracker jest jak najbardziej ok.
Robię adekwatnie jak przy PB i test jest za każdym razem negatywnie.
 
To jest trochę dziwne bo i inne linki masz wprowadzone.

Moja struktura linku to:
http://localhost:9117/api/v2.0/indexers/kickasstorrent/results/torznab/

U Ciebie jest zgodnie z schematem. Może masz to jakoś inaczej postawione. Ja ściągnąłem aplikacje z APP Center i tyle. No nic dwa Trackery mi wystarczą. Co prawda zaznaczyłem by szukał filmu po polsku, ciekaw jestem czy znajdzie =].

To pozostaje mi czekać aż jakiś plik się zradaruje i czy faktycznie działa to tak jak bym chciał.
 
Chciałbym korzystać z Radarr'a - indexers dodałem bez problemu.
Mam jednak problem z dodaniem Klienta ściągania. Nie mam dodanego żadnego poza systemowym DownloadStation5, ale nie potrafię go prawidłowo dodać. Nie widzi serwera ani jeśli podaję adres w LAN, ani jeśli wpisuję "xxxx.myqnapcloud.com"

Jak to prawidłowo dodać?
Screenshot-2017-10-22 Settings - Radarr.png
 
Jak ARM to Transmision jak Intel to rTorrent.

Pierwszy Radar uruchomiony i jestem zadowolony. Ciekaw jestem jak z Polskimi tytułami będzie. Wszystko wykonalo się tak jak wcześniej zaplanowano. Jestem mile zaskoczony.

Aplikacje na tel do obsługi są dość drogie. W miarę darmowy to NZB manager.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. zaproszenie
  2. polish tracker