Pomoc QCouchPotato czy Radarr?

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Hej,

Chciałbym się zapytać czy ktoś z forum korzysta/ł z programów z tematu?

Z tego co się z orientowałem to są to narzędzia do automatycznego pobierania filmów. Poprawcie mnie proszę, jeśli jest inaczej.

Chciałbym wiedzieć jakie są Wasze doświadczenia z tymi programami. Czy one naprawdę działają?
Czy można go połączyć z którymś z polskich trackerów?

Najpierw zaczekam na opinie a później chciałbym dopytam jak go dobrze skonfigurować =P.
 
Pomimo nie rozwiązania jeszcze mojego problemu z Sonarr, zacząłem zabawę z Radarr i jestem zrozpaczony. Może nie do końca podzielam zdanie @pigers że PL trackery są do bani ale dzięki uprzejmości jednego kolegi z forum ;) otrzymałem zaproszenie na PT i potwierdzam, że fajnie nie jest. Niestety jestem przyzwyczajony do innego trackera (BTG) i stwierdzam, że PT umywa się do ładu i składu panującego w nazewnictwie na BT jak i samej ilości chociażby seedów. Niestety ku mojej ogromnej rozpaczy, do BT nie jestem w stanie się połączyć Jackettem. Generalnie chodzi o to, że wyszukiwanie filmów z dubbingiem PL, Radarr wyszukuje filmy po prostu po polskiej nazwie. Na PT filmy z dubbingiem są ale nazwa jest wyłącznie oryginalna :|, za to na BT w przypadku dubbingu tytuł jest zarówno oryginalny jak i PL. Prowadzę korespondencję z użytkownikiem PT który również korzysta z Sonarr i Radarr i mam nadzieję, że podpowie mi jak radzi sobie z takim problemem.
 
Czekam, na wieści. Co prawda jestem na innym PS i tam sytuacja wygląda identycznie. Tzn. jak już jest Dubbing to tak jak powiedziałeś, jest często język oryginalny i Angielski i Radar sobie z tym nie radzi.

Jeśli chodzi o same relasy to są jak najbardziej te same co PreDB. Tylko polskie wstawki Radarr nie odczytuje.

P.S. Do kogo mam się uśmiechnąć po zaproszenie =P.
 
Macie może najnowszy Firmere Beta?
Ja jeszcze nie mam ale już mnie to zaczyna wszystko irytować. Powróciłem dzisiaj do diagnozy Sonarra i zainstalowałem nowe instancje Sonarr i Jackett pod wirtualnym S. Dalej to samo. Wyszukuje pliki w formacie SDTV. Masakra. Zaraz chyba spróbuję postawić to samo ale na oddzielnej wirtualce. Robię już co się da ale bez skutku %-}
 
Jackett wyszukuje poprawnie co zresztą widział @pigers, problem jest tak jakby w komunikacji pomiędzy Sonarr a Jackett ale sądziłem, że postawienie tego gdzie indziej i całkiem innej paczki, troszeczkę rozwiąże problem. Ale chyba się myliłem. Jeszcze się nie poddaję.
 
Ja myślę że można by było spróbować ustawić w radarr profil wyszukiwania: język angielski w Preferred Tags wpisać: multi, pl (ewentualnie ptrg). Tylko nie mam czasu żeby tego wypróbować.
 
Radzi sobie dobrze, chociaż nie wszystko znajduje. Jeśli chodzi o Sonarr to wyrzuciłem bo nie udało mi się wymusić aby szukało tylko po tagu grupy (chciałem seriale w PL).
Co do samego Radarr nie mogę powiedzieć złego słowa. Przeszedłem tylko na taki sposób szukania zasobów. Co prawda mam zaznaczone by szukało po tagu ale niestety nie zawsze chce wybrać ten który ja bym chciał.
A dlaczego czasem nie pobiera chociaż jak ręcznie to zrobisz to działa, też nie mam pojęcia.
Radarr mi się wysypał po ostatniej dziwnej dla mnei aktualizacji Qmono. Mimo ze jest to paczka z QnapClub, dokonałem aktualizacji z pozycji sklepu Qnapa, efekt że rozsypał mi się Radarr, więc uważajcie na ta aktualizację.
 
Aktualizacja Qmono 5.10.0.140 z QnapClub rozwala Radarr, Jackett oraz Sonarr, więc można założyć, że większość innych rzeczy również wywala.
Po downgrade do poprzedniej wersji z QnapClub (5.4.1.6.0) Radarr, Jackett oraz Sonarr działa.

W QNAP Store jest Mono 5.11.0 ale nie sprawdzałem pod nim Radarr-a.
 
W QNAP Store jest Mono 5.11.0 ale nie sprawdzałem pod nim Radarr-a.
Próbowałem, nie odpala mi usługa.

Właśnie instaluje poprzednia wersję, ciekaw jestem czy wszystko będę musiał od nowa ustawiać. Nie potrzebnie kasowałem Radarr.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. polish tracker
  2. zaproszenie