Pomoc QCouchPotato czy Radarr?

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Hej,

Chciałbym się zapytać czy ktoś z forum korzysta/ł z programów z tematu?

Z tego co się z orientowałem to są to narzędzia do automatycznego pobierania filmów. Poprawcie mnie proszę, jeśli jest inaczej.

Chciałbym wiedzieć jakie są Wasze doświadczenia z tymi programami. Czy one naprawdę działają?
Czy można go połączyć z którymś z polskich trackerów?

Najpierw zaczekam na opinie a później chciałbym dopytam jak go dobrze skonfigurować =P.
 
Akurat dużo wygodniej obsługuje mi się to przez aplikacje w telefonie. Tak już mam ubzdurane w głowie. Oczywiście patrzyłem na wersję przeglądarkową i jest super, nie ma się w ogóle do czego przyczepić. Ogólnie aplikacja godna polecenia.
A co do polskiego trackera to jest jeden tylko trzeba mieć zaproszenie.
 
koledzy...... trochę off top tematu ale .....nie używajcie publicznych trakerow typu KickAss czy Piratebay do pobierania torrentow!
Popytajcie wśród znajomych o zapka do renomowanej prywatnej strony i będziecie spali spokojnie + wysoka jakość / prędkości / super ludzie na forum etc.

Z polskich godne polecenia:

PT (polish tracker)
BTGigs

Zagraniczne:

PTP (passthepopcorn)-Filmy
BTN (BroadcasTheNet)-Seriale
HDBits -Ogolny

pozdrawiam!

(zaproszeń nie rozdaje publicznie)
 
Radarr z tego co zobaczyłem działa tylko z dwoma PL Private Tracers.

Tylko czy radar będzie prawidłowo zbierał pliki z takich Trakerów?
Naszła mnie jeszcze jedna myśl. Z jakiegoś powodu przy filmach mam informację "Missing":
upload_2017-10-28_8-13-47.png


Mimo tego ze okazało się ze w wyszukiwarce jest pozycja która szukam.
 
Automatycznie nie. Mam zaznaczone missing na czerwono. Wchodzę i wybieram plik torrent który nie ma uwag (wykrzyknik kategorii). Wtedy się pobiera, ale nie robi to z automatu. Może wybieram PreDB jako źródło informacji.
I jeszcze jedno pytanie. Jeśli plik jest ściagany pojawi mi sie zarówno w Download oraz Complete, po czym przenoszony jest film z nową nazwą do innego katalogu w Multimediach. No i teraz mam trzy pliki, powinny pozostać w Download oraz Multimedia z HardLinkiem o ile się tak da w ogóle?
 
nie, po pobraniu powinien tylko być w Complete
Przy takim ustawieniu:
upload_2017-10-28_16-32-29.png


Mam w 3 miejscach plik, teraz pytanie czy każdy jest HARDLinkiem.

No bo do tej pory bez korzystania Radarr plik z Complete przenosiłem do Multimediów, ten z Download zostawał i udostępniał plik dalej.

Teraz dzieje sie tak ze rTorrent przenosi do Complete Radar przenosi do Multimedia no i mam trzy pliki. Teraz wchodzę do folderu Complete i kasuje ten plik.
 
Z tego co mi się wydaje, to każdy z "plików" będzie hardlinkiem, czyli faktycznie miejsce jest zajęte raz, ale widzisz go w trzech miejscach (możesz zmieniać ich nazwy, ale wskazują one na jedną fizyczną przestrzeń na dysku).
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd
upload_2017-10-30_21-30-31.png


upload_2017-10-30_21-30-54.png


jak masz wykrzyknik tzn że nie wie co to za seria/film, badz nie pasuje plik do Twoich wymagań.
poza tym jedna rzecz ... ja tylko wrzucam tytuły - reszta dzieje się sama ! ja nic nie szukam, klikam etc
moje interwencje ograniczają sie do sprawdzania czy w transmission wisi jakis torrent długo - póki co dwa razy miałem tylko taką sytuację! a filmów mam :
upload_2017-10-30_21-35-14.png
 
Radarr z tego co zobaczyłem działa tylko z dwoma PL Private Tracers.

Które masz na myśli? Bo ja próbowałem z jednym (BTG) i poległem.

edit: Już sobie odpowiedziałem. Zajrzałem na listę Jackett. Żałuję teraz, że nie utrzymałem konta na PT :'( a może ma ktoś zapkę?

edit2: nie macie problemu z zainstalowaniem Radarr? W zasadzie czy to Radarr, Sonarr czy Jackett to nic mi nie działa. Wszystko instaluję z App Center. Dziwne bo poprzednio nie miałem takiego problemu.
 
Miałem tak po aktualizacji że aplikacje nie odpadają się po restarcie. Ponowna instalacja pomogła.

Też bym chciał zapke.

Swoją drogą Radarr nadal nie pobiera mi filmów z automatu. Dopiero jak wybiorę w wonted klawisz do skanowania wszystkiego to i owszem pobiera.

Dziwne
 
Mam problem z uprawnieniami przez Container Station i spróbowałem powalczyć z aplikacjiami z App Center. Niestety Radarr nadal nie działa i nie wiem czemu ale za to QSonarr i Jackett zaczęły działać. Pomógł restart QMono. Nie wiem zbytnio czym się Radarr od Sonarr różni ale widzę np. różnicę w bazie seriali. W Radarr nie było np. Big Bang Theory a w Sonarr jest. Nie wiem czy korzystają z innej bazy i czy można to jakoś zmieniać ale pociesza mnie to bo przynajmniej Sonarr działa :)

edit: Chyba już rozumiem różnicę. Czy Sonarr jest do seriali a Radarr do filmów?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. polish tracker
  2. zaproszenie