Pomoc QCouchPotato czy Radarr?

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Hej,

Chciałbym się zapytać czy ktoś z forum korzysta/ł z programów z tematu?

Z tego co się z orientowałem to są to narzędzia do automatycznego pobierania filmów. Poprawcie mnie proszę, jeśli jest inaczej.

Chciałbym wiedzieć jakie są Wasze doświadczenia z tymi programami. Czy one naprawdę działają?
Czy można go połączyć z którymś z polskich trackerów?

Najpierw zaczekam na opinie a później chciałbym dopytam jak go dobrze skonfigurować =P.
 
A mi Jacket przestał działać, tzn działa ale źródła pokazuja błąd:
An error occured while testing this indexer
Exception (****): Ssl error:1000007d:SSL routines:OPENSSL_internal:CERTIFICATE_VERIFY_FAILED: An error occurred while sending the request
Click here to open an issue on Github for this indexer.

Jeśli chodzi o Radar to pobieranie zaczyna się u mnie dopiero jak użyję przycisku:
upload_2017-11-11_22-51-2.png


Ustawienia mam takie zawsze:
upload_2017-11-11_22-51-53.png
 
Mam tak:
upload_2017-11-12_10-11-9.png


Ale póki co nie ma prawa nic działać bo Kurtka padła i nie chce sie łączyć. Czytając na googlach to trzeba dodać jakieś certyfikaty do QMono. Dziwne nie było problemów aż do wczoraj. Moze to aktualizacja do wersji Beta popsuła wszystko.
dobra udało mi się odpalić ponownie Kurtkę i Radarr (swoja drogą ile życia na to tracę).
 
A ja mam dziwny problem bo nie wyszukuje mi odcinków w jakości którą ustawiam. W Quality mam zdefiniowaną jakość HDTV-720p. W title (bo rozumiem że po tym wyszukuje) próbowałem zmienić na wartość jaka jest faktycznie w nazwie pliku a więc 720p.HDTV. Niestety jedyne odcinki jakie znajduje to SDTV i co bym nie robił to zawsze to samo :( Pomijam oczywiście kwestię języka polskiego który również ustawiłem ale tutaj na razie nie wiem w jaki sposób Sonarr to weryfikuje.
 
być jest - zaszyte w programie - tylko ludzie debile robią dziwne release'y i nie działa to tak jak oczekujesz :/
dlatego dawno temu zapomniałem o istnieniu polskich trackerów i jade z prv trackerów w USA i EU - po prostu szlag człowieka trafia jak ma czegoś szukać

poza tym ma to jeden plus - twój angielski szybko wzrośnie ;)
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. zaproszenie
  2. polish tracker