Download [Stable] QTS 4.3.3.0154 Build 0413 | ARM & x86

u mnie po aktualizacji po uruchomieniu apps store pusto i wyskakuje komunikat o złych ustawieniach sieci :(
 
Browser Station... Jak to powinno działać, bo u mnie na razie tylko kręci się kręcik koło napisu "100%" i się nie dzieje wiele więcej :) - to pod Firefoxem.
Pod Edge o wiele ciekawiej - po logowaniu wyskakuje first time przeszkadzacz i... nie zamyka się sukinkot. Można sobie przesuwać, klikać "Następny", "Wstecz" czy swojskie "Skip" i dokładnie nic to nie robi.

Fajne ale wolę pasjansa :)


U mnie niestety też to wygląda podobnie - tylko kręcenie występuje przy 95% - i tak już zostaje do końca :)) Czyli nie działa - chyba, że taki ma być właśnie efekt końcowy. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będzie nowa wersja.
 
U mnie niestety też to wygląda podobnie - tylko kręcenie występuje przy 95% - i tak już zostaje do końca
Jak zmieniłeś standardowy port do połączeń QTS to odpal zainicjowaną przeglądarkę w trybie pełnoekranowym i dopisz po adresie numer portu.
 
Porty na Qnapie są standardowe - w LAN jest tak jak fabryka dała.
 
A w LAN BS Ci działa czy to samo?
 
A w LAN BS Ci działa czy to samo?


Teraz trochę posprawdzałem i BS działa tylko, gdy wyłączę wymuszanie logowania do QNAP przez ssl - ale nawet w tym przypadku trzeba dołożyć port 8080. No chyba że SSL-em to dodatkowo będzie problem z certyfikatem - to muszę jeszcze sprawdzić.
Tak więc przy takich ustawieniach z zewnątrz mi to nie zadziała - przynajmniej przy takiej logice :(
 
Teraz trochę posprawdzałem i BS działa tylko, gdy wyłączę wymuszanie logowania do QNAP przez ssl - ale nawet w tym przypadku trzeba dołożyć port 8080
Tak o to mi właśnie chodziło B-).
Tak to na chwilę obecną działa. Portu możesz nie dokładać pod warunkiem, że przyznasz dla konsoli QTS port 443 ale to powoduje inne implikacje. Użycie SLL jest jak by naturalną konsekwencją jeśli połączenie ma być bezpieczne. Pamiętaj, że to na razie beta. W przyszłości na pewno poprawią. Kiedyś już jakaś aplikacja wydaje mi się, że miała podobny problem i został niedługo potem usunięty.
 
Teraz trochę posprawdzałem i BS działa tylko, gdy wyłączę wymuszanie logowania do QNAP przez ssl - ale nawet w tym przypadku trzeba dołożyć port 8080
Tak o to mi właśnie chodziło B-).
Tak to na chwilę obecną działa. Portu możesz nie dokładać pod warunkiem, że przyznasz dla konsoli QTS port 443 ale to powoduje inne implikacje. Użycie SLL jest jak by naturalną konsekwencją jeśli połączenie ma być bezpieczne. Pamiętaj, że to na razie beta. W przyszłości na pewno poprawią. Kiedyś już jakaś aplikacja wydaje mi się, że miała podobny problem i został niedługo potem usunięty.

Dzięki za info.
Mam również nadzieję, że te niedogodności zostaną rozwiązane w wersji stable. Na dzień dzisiejszy to raczej jako ciekawostkę można traktować takie rozwiązanie.
Albo np. taki Qcontactz ma problem z 2-krokową weryfikacją :).
 
Browser Station... Jak to powinno działać, bo u mnie na razie tylko kręci się kręcik koło napisu "100%" i się nie dzieje wiele więcej :) - to pod Firefoxem.
Pod Edge o wiele ciekawiej - po logowaniu wyskakuje first time przeszkadzacz i... nie zamyka się sukinkot. Można sobie przesuwać, klikać "Następny", "Wstecz" czy swojskie "Skip" i dokładnie nic to nie robi.

Fajne ale wolę pasjansa :)

Ja jak się loguję przez https to BS mam tak samo. Po http jest ok. Ale tylko na Chrome IE mam to samo.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. problem z uruchomieniem music station
  2. linear disc volume
  3. ts-221
  4. TS-119P
  5. firmware TS-219P II
  6. xopero
  7. [Stable] QTS 4.3.
  8. youtube player