TS-231P2 czy TS-431P2 ?

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Najblizszy to za 2200zl TS-453BE ?
Czy warto do moich prostych zastosowan go brac czy zostac przy 431 za 700zl taniej ?
 
jak Ci sie nie pali - poczekaj do 11.11 - bedą promki
zacznij przeglądać codziennie pepper.pl itp strony
i miej 1.5k PLN na karcie - czasami są naprawdę złote strzały - uwierz mi !
 
Palic sie nie pali, kamery nagrywaja obraz na ssd podlaczonego do Routera i dziala to znosnie :)
Kolego na ssd kamer się nie nagrywa... szybko ubijesz tego ssdka. Przykładowo dyski WD SSD po 300x napełnieniu przechodzą w tryb tylko do odczytu
 
Tylko pamietaj ze ja tylko i wylacznie zapisuje obraz z tych kamer, nie instaluje tych programow Qnapa do monitoringu :)
Az dokera tylko transmission sporadycznie i Blynk (java8 +program)

i najwazniejsze, HDMI nie uzyje pewnie nigdy, nawet nie mam jak kabla dociagnac wiec chyba szkoda doplacac do tego zlacza ? :(
 
miałem HDMI podpięte przez 3 tygodnie - od moment wejścia Shielda (@Pawliko - dziękuje <3) nie znam problemów z multimediami
 
Dlatego troche szkoda doplacac za cos czego nie uzyje :D
Moj TV po DLNA lyka wszystko i transkodowanie zbedne zupelnie jest mi tez, samo dlna tak samo w sumie, ogladam Filmy z DLNA raz na 2-3tygodnie moze.
 
miałem HDMI podpięte przez 3 tygodnie - od moment wejścia Shielda (@Pawliko - dziękuje (L)) nie znam problemów z multimediami
Polecam sie na przyszlosc :D
Dlatego troche szkoda doplacac za cos czego nie uzyje :D
Moj TV po DLNA lyka wszystko i transkodowanie zbedne zupelnie jest mi tez, samo dlna tak samo w sumie, ogladam Filmy z DLNA raz na 2-3tygodnie moze.
Zainstaluj plexa/emby i zapomnisz co to DLNA :p
 
DLNA ? Zapomnij o tym syfie !

BTW: To samo na ryjbooku ? :p :p

upload_2020-9-23_21-22-6.png
 
  • Haha
Reakcje: jerry1333
Wiec pytanie czy przy moim amatorskim zastosowaniu warto szukac specjalnie na Intelu ?
Transkodowanie odpada, bo jedyna sensowna opcje podbijania rozdzielczosci i ilosci klatek ma wdg mnie nVidia, ale 5minutowy filmik w fullHD 30fps transkodowalem do 4k 60fps raptem 64h i to na GTX1080 :D
 
Do póki nie szukasz na inetelu i3,i5,i7, ryzenie, to zawsze amatorszczyzna :p
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. 1 dyskowy
  2. firebird
  3. kopia przyrostowa