- D
Pomoc Jak uzyskać dostęp do kamer z zewnętrznej lokalizacji ?
WitamJak w temacie, chcę uzyskać dostęp do obrazu z kamer dla zewnętrznego połączenia. Lokalnie wszystko ładnie działa na PC i mobilnie. Ale czasami chciałbym zerknąć co się dzieje z innej miejscowości. Obie aplikacje tinyCam oraz Vmobile (od Qnap) nie przekazują obrazu. tinyCam rozumiem...- dziadek-NET
- Temat
- dostęp działa myqnapcloud serwer zewnątrz
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
- Q
Działa, nawet jeśli się zepsuje. Zapraszamy do...
Działa, nawet jeśli się zepsuje. Zapraszamy do przeczytania testu serwera QNAP, który działa na systemie operacyjnym QES https://files.backupacademy.pl/2017/06/Test-QNAP-z-systemem-ZFS.pdf- QNAP
- Temat
- działa
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
- G
Pomoc Dynamiczne IP na Statyczne NOIP
Mam problem ponieważ mam dynamiczne ip i słyszałem ze z noip można to jakis obejśc ktoś wie jak?"Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.5 Build 20YYMMDD Model serwera: QNAP TS-110- Glupikocz
- Temat
- color działa myqnapcloud nas
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
- Q
Prywatna chmura dla IoT już działa !!!...
Prywatna chmura dla IoT już działa !!! Zobaczcie jak to działa w praktyce Link: https://www.youtube.com/watch?v=5p7JLhHA6cI- QNAP
- Temat
- działa youtube
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
- K
Pomoc Container station i pi-hole
WitamNa container station postawiłem debiana a na nim zainstalowałem pi-hole. Instalacja przebiegła pomyślnie. Problem pojawia się w momencie kiedy chcę wyświetlić panel administracyjny pod adresem xxx.xxx.x.xxx/admin dostaję komunikat zwrotny że serwer odrzucił połączenie.Zakładam że coś...- kodax
- Temat
- color działa kontenera sieci
- Odpowiedzi: 14
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- D
Pomoc QNAP & Hikvision DS-7608NI-E2/A
WitamWidzę że ostatnio Qnap ma problemy z działaniem SS, mam pytanie do Silas Mariusz Czy model rejestratora Hikvision DS-7608NI-E2/A ma więcej funkcji / możliwości niż tradycyjny Qnap ?W najbliższym czasie chcę uruchomić monitoring, a od 2 tygodni nie mogę nic nagrywać na Qnap nie wiem...- dziadek-NET
- Temat
- działa forum model silas
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
- H
Pomoc QNAP 453A problemy i pytania (UPS, transkodowanie, airplay, upnp, audio)
Witam Niedawno kupiłem QNAP 453A i od początku borykam się z problemami których nie udało mi się rozwiązać. Założyłem jeden zbiorczy wątek bo trochę się tego nazbierało. Mam też kilka pytań odnośnie funkcjonalności.1. Wsparcie dla mojego UPS: Dell h914n. Pracuje on na zwykłym sterowniku HID...- hlynur
- Temat
- działa problem station transkodowanie
- Odpowiedzi: 11
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc QNAP - zdalne uruchamianie
Witam, czy jest jakieś obejście/rozwiązanie żeby QNAP uruchamiać zdalnie inne niż WOL (akurat u mnie to nie działa) ?. Mam zdalne gniazdo WIFI którym mogę sterować przez aplikację, ale w momencie włączenia gniazda (zasilania) QNAP sam się nie włącza, jest może jakaś opcja że przy dostępie...- kristofer55
- Temat
- color działa firmware może
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc Bezprzewodowa klawiatura i mysz do obsługi aplikacji HDStation w TS-453A
Panowie i Panie, poszukuję sprawdzonego zestawu (mysz+klawiatura) do obsługo aplikacji w HDStation. Korzystam z Netfflixa przez przeglądarkę. Trochę ciężko jest mi sterować przy użyciu Qremote na Androidzie. Dlatego liczę na Wasze opinie i pomoc w tym temacie- piotrekwrc
- Temat
- działa takie ts-453a
- Odpowiedzi: 12
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc File Station 5 nie wyświetla plików
Witam, odnotowałem dziwny problem związany z wyświetlaniem zawartości folderów w File Station 5 (dalej FS). Prawdopodobnie pojawił się po którejś z aktualizacji, dawno nie używalem FS, dzisiaj mnie naszło i pojawił się problem, mianowicie:użytkownik utworzony od samego początku (nazwijmy go X)...- mobii
- Temat
- admin działa może problem użytkownik
- Odpowiedzi: 11
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- D
Pomoc Nagrywanie na ruch - nie działa
Witam, Od kilku dni jestem posiadaczem serwera QNAP i chciałem go wykorzystać między innymi do nagrywania obrazu z 2 kamer. Kamery bez problemów dodałem i obraz z nich jest wyświetlany, ale chciałem, żeby QNAP nagrywał z tych kamer obraz po wykryciu ruchu - na alarm.W konfiguracji kamer...- djpuzia
- Temat
- działa kamery tylko
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
Pomoc TS-853A i Raid5
Witam,Wydarzyła się dziwna sytuacja z RAID5. 10 listopada dostaję maila:Server Name: NAS2 IP Address: 192.168.0.3 Date/Time: 2016/11/10 08:16:52 Level: Error Host: Drive1 unplugged. RAID Group 1 is in degraded mode.Jako, że już byłem na długim weekendzie stwierdziłem, że po poworcie...- kolinek77
- Temat
- color działa raid5
- Odpowiedzi: 2
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Pomoc Problem z WordPres (nie otwiera się strona)
Mam problem z WordPres Nic nie zmieniałem, nic nie aktualizowałem i jak wróciłem do domu z pracy znajomy mnie poinformował że moja strona się nie otwiera. Parę dni wcześniej wszystko działało. Nie działa po adresie zew. jak i wew. http://krissos.co.pl:8778/WordPress/. Ten link działa...- krissos
- Temat
- color działa problem strona wordpress
- Odpowiedzi: 18
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Pomoc Qnap TS-410 problem z routerem UPC Horizon
Witam Mam taki problem mianowicie jestem chyba za natem i qnap pobiera mi max 1MB/s Czy mial ktos z was taki problem z tym rooterem Moze ktos wie jak go ustawicMam wbudowany rooter w dekoder horizon od upcWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- czarekpl
- Temat
- działa iphone pomocą tapatalk wysłane
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
Pomoc Kamera Sunba
Czy ktoś posiada może taką kamerę jak w linku: 601PoE Audio 2MP1080P 20 Optical Zoom Laser IR Cut Night Vision Outdoor Waterpoorf High Speed IP Security PTZ Dome Camera ONVIF-in Surveillance Cameras from Security & Protection on Aliexpress.com | Alibaba Group i może mi powiedzieć jaka jest z...- teo32
- Temat
- działa kamera może onvif
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
- M
Pomoc brak dostępu przez www, ssh
Witam Mam problem z serwerem TS-253A. Serwer odpowiada na PING, widzi go Qfinder i na tym koniec. Nie mogę się dostać do niego poprzez www, ssh, udostępnione zasoby sieciowe. Prawdopodobnie stało się to po zaniku zasilania. Proszę o pomoc w przywróceniu do działania urządzenia.Wersja...- majes
- Temat
- color działa firmware oprogramowania serwer ssh
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Uruchamianie Mikrotik CHR w virtualisation station
Czy ktoś uruchamiał CHR od mikrotika na Qnapie? Interesuje mnie, który obraz powinienem pobrać i jak przeprowadzić całą akcję. Chciałbym pobawić się Mikrotik Dude - do tego w zupełności wystarczy najniższa licencja CHR (darmowa).- Siona
- Temat
- działa manual mikrotik obraz
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Wirtualizacja: Virtualization Station i zewn.
- G
Pomoc Router - przekierowanie portów
Witam serdecznie.Może ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem i mógłby mi pomóc znaleźć jego rozwiązanie. Mam w firmie Qnap TS-419P II podłączony po lanie do routera neostrady (jakiś TP-link). Zarejestrowałem się w myQNAPcloud, włączyłem w routerze uPnP, kliknąłem auto router configuration...- goldwave
- Temat
- działa przekierowanie router routera routerze
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc File Station nie pokazuje folderów
Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 Build 20160311 Model serwera: QNAP TS-112PDziwny temat mam, w file station pojawia mi sie tylko domyślny udział, a foldery udostepnione nie, po WINSCP widac w HDA, widać utworzone skróty, stąd inąd po FTP działa jak i są widoczne w folderach...- bass98
- Temat
- color działa foldery station
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- T
Pomoc OpenVPN działa, ale nie pinguje między klientami
Witam,Opis sytuacji:od 2 dni walczę z ustawieniem VPN do codziennego użytku w firmie. Posiadam QNAP'a 251+ (Quad Celeron + 16GB RAM) z firmware w wersji 4.2.1 (beta). Firma ma 3 oddziały, które chciałbym połączyć jedną sięcią VPN skupioną na moim serwerze QNAP (jako serwer VPN). Na QNAPie...- Thompsoner
- Temat
- działa openvpn serwer sieci
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)