Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

Muszę pochwalić nowy soft,wcześniej jak podłączałem karty dzwiekowe na usb to maszyna wirtualna i caly nas się zawieszał,teraz systemy w wirtualnej maszynie widza karte i nie wieszają się,w koncu mozna korzystać z kart dzwiękowych na usb, mam nadzieję że nadal na każdym sofcie będą działać karty.Wielki plus za to...
 
Ma może ktoś pomysł jak uruchmić Netmgra?

Na najnowszym i starszym firmware mam błąd:
Forbidden
You don't have permission to access /apps/netmgr/ on this server.

Może ktoś wie jak step-by-step sprawdzić uprawnienia do tego i ewentualnie komu nadać?
 
Pochwaliłem za dzialające w końcu karty muzyczne na usb,ale rozwalilo mi calkiem sieć. Co kilka minut na nowym sofcie rozłączało mnie z neta,sieć wariowała, myślałem że to może wina kary sieciowej lub routera,a okazało sie że wina firmware. Po powrocie do firmware 4.2.2 wszystko wróćiło do normy, niestety na portach usb nie widzi ani karty dzwiekowej ani pendriva, możliwe że padły lub tak coś się z nimi dziwnego dzieje.Jeśli możecie przyjżyjcie się temu problemowi, głównie chodzi o sieć.
 
Skoro przekonfigurowanie interfejsów coś poprawia to co dokładnie przekonfigurować i w jaki sposób?
 
twonky w ogóle mi się nie uruchomił. Na stronie producenta (forum) jest niby 8.3 ale dla qnap-a nie znalazłem tej wersji (Twonky 8.3). Plex za to nie indeksuje nowo dodanych pozycji (filmy, foldery, idt.)

U mnie tez twonky nie ruszylo. Wie ktoś skąd sciągnąć twonky dla QTS 4.3 ??
 
Dziala i hula miałem złe ustawienia sieci.Ustawiłem DMZ i przekierowałem porty na maszynie wirtualnej i zapętlało, co chwile traciłem neta,po wyłączeniu DMZ wszystko wróciło do normy,nowy sofcik super.
 
Cześć,

są jakieś informacje z frontu walki odnośnie ewentualnego zbliżania się do wersji stabilnej QTS 4.3.2 czy nadal nic nie wiadomo?
 
u mnie sie popsuło :D
nie działa mi strona administracyjna QNAPa, większością funkcji zarządzam z telefonu ale takie coś nie podoba mi się.

PS: reboot nie pomaga
 
u mnie sie popsuło :D
nie działa mi strona administracyjna QNAPa, większością funkcji zarządzam z telefonu ale takie coś nie podoba mi się.

PS: reboot nie pomaga

Mam podobnie, ale zauważyłem, że często dostaje bana IP kompa na którym mapuje dysk. Mapowanie wygląda w porządku (nic nie zmieniałem przy przejściu z 4.2 na 4.3). Ale bardzo często przy próbie wejścia na dysk, nie moge go otworzyć i za chwilę mam powiadomienie o banie. Windows 10 i logowani na qnapie za pomocą konta qnap (inny login i hasło niż na windows)
 
Szczerze? Jak dla mnie to stabilny QTS ma cechy bety, a beta powinna być testowana tylko przez developerów i współpracowników i niewypuszczana na zewnątrz. To taka pre-alpha. Dopiero gdy uznają, że wszystko pięknie śmiga, to mogą wypuścić to do ludzi.
QTS jest zasadniczo fajny, ale czasem jest tak rażąco zbugowany, że można naprawdę nieźle się zdziwić (choćby niemożność odszyfrowania zaszyfrowanego udziału sieciowego hasłem zawierającym wykrzyknik, ale to już zrobili. I to w wersji stabilnej!!!).
 
@LEVY, efekt bana o którym piszesz występuje też na 4.2 (nazwa i hasło usera qnap inne niż windows)
 
Witam
Mam pytanko odnośnie bety 4.3 jak chce odtwarzać filmy to dużo tytułów pisze że nie odsługiwany format a wcześniej wszystko działało paczkę kodeków mam zainstalowaną mimo to jest lipa.

Pozdrawiam:D

Udało Ci się rozwiązać problem? Podpowiesz co zrobiłeś? Czy inni też mają ten problem?
No chyba już nie konsolowy rtorrent :) Bo wlasnie TeamViewerem zastapilem go paczką. Widze ze CoSTa jestes indywidualistą.... Ja ci dwa razy paczke... a Ty i tak konsole :D Dobrze ze Cie złapałem na fejsie i poprosilem o TV, aby zainstalowac rt z paczki ;)

Potwierdzam, zrobił mi Mariusz najazd i w efekcie mam rtorrenta z GUI co się zowie. Cholera, zapieprza drań aż miło! Instalacja faktycznie banalna, uważajcie tylko, byście odpowiednią wersję paczki brali i będzie git.

Dzięki!

Podpowiesz mi jakie czynności wykonałeś podczas instalacji?

Ja po zainstalowaniu paczki otrzymałem komunikat z systemu:
upload_2016-12-30_10-32-40.png


A uruchomienie rTorrent kończy się:
upload_2016-12-30_10-34-15.png


upload_2016-12-30_10-34-59.png
 
No chyba już nie konsolowy rtorrent :) Bo wlasnie TeamViewerem zastapilem go paczką. Widze ze CoSTa jestes indywidualistą.... Ja ci dwa razy paczke... a Ty i tak konsole :D Dobrze ze Cie złapałem na fejsie i poprosilem o TV, aby zainstalowac rt z paczki ;)

Potwierdzam, zrobił mi Mariusz najazd i w efekcie mam rtorrenta z GUI co się zowie. Cholera, zapieprza drań aż miło! Instalacja faktycznie banalna, uważajcie tylko, byście odpowiednią wersję paczki brali i będzie git.

Dzięki!

Podpowiesz mi jakie czynności wykonałeś podczas instalacji?

Ja po zainstalowaniu paczki otrzymałem komunikat z systemu:
18761.png


A uruchomienie rTorrent kończy się:
18763.png


18764.png
Masz zainstalowany FW 4.3?
Wylacz pozostale paczki w systemie, zrestartuj NAS i ponów instalację rtorrenta.
 
Tak 4.3, pobrałem najnowszy UpDate.

Skasowałem rTorrent.
Unieruchomiłem wszystko co się da (rozumiem że o te paczki chodzi. Uczę się cały czas.):
upload_2016-12-30_10-46-19.png


Odpaliłem jeszcze raz Qnapa przez restart.
Zainstalowałem rTorrent
upload_2016-12-30_10-56-31.png


i

To samo.

Może muszę mieć jeszcze jakiś przekierowany port? W aMule to pomogło.
 
Połącz się z serwerem po FAQ SSH i zainstaluj manualnie:
Bash:
cd /share/Public
wget http://pool.qnapclub.pl/projects/packages/rtorrent/releases/2016-b1226-0.9.6/rtorrent_0.9.6-1226_x86.qpkg
sh rtorrent_0.9.6-1226_x86.qpkg
 
Mój TVS-471 na 4.3 ma jeden problem z siecią. Serwery DLNA i PLEX raz są widoczne raz nie przykladowo widać je 2godziny potem dwa dni nie widać i dalej nic nie restartując znowu widać na TV LG potem znowu nie widać godzinę i tak w kólko nie pomaga najnowszy plex ani restart. Router to Asus RT-AC87U na Asuswrt-Merlin. Na 4.2 bylo ok czekam na aktualizację lub pomoc :)
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. madsonic
  2. icestation
  3. thumbnails
  4. smoke