Pomoc Rclone - problem z logowaniem

gentillo

Systems Admin...
Q's Expert
10 Listopad 2012
272
1
19
18
48
Nowy Sącz
QNAP
TS-x73
Ethernet
1 GbE
Postanowiłem sprawdzić jak działałby plex z bibliotekami ustawionymi na onedrive. Trochę poczytałem i postanowiłem zainstalować paczkę rclone z qnapclub store. Instalacja się powiodła ale mam problem z wejściem na webui. Po odpaleniu podaję domyślne login i hasło. Niestety za chwilę wyskakuje ponownie okno z prośbą o podanie danych logowania. I tak w kółko.
Przy okazji pytanie czy gra w ogóle jest warta zachodu? Mam w domu światłowód 1Gb.
 

Załączniki

  • 2022-01-06.png
    2022-01-06.png
    70,2 KB · Wyświetleń: 110
W starym wątku jest ten temat który mnie zainteresował. Piszecie tam o możliwości przeniesienia danych pomiędzy dyskami. Zakładam, że muszą to być dwa dyski podpięte pod jedno konto. Jeden dysk mam już podpięty pod konto. Dokupuję drugi. Jak zrealizowane jest zautoryzowanie dla rclone drugiego dysku? Tworzymy nowy projekt? Tworzymy tam interfejs do podłączenia dysku na koncie google z qnapem poprzez rclone. Nie ma tam odniesienia do samego dysku jako takiego.
 
Jeśli chodziło o przenoszenie na tym samym koncie między dwoma team drive to można było to zrobić z poziomu google drive. Teraz czekam aż ktoś zrobi tutka jak kopiować między nimi :)
 
Ja wiem. Tu nie ma podpinania się pod jakąś uczelnię. Jesteś właścicielem konta. Masz dostęp do pełnego wsparcia. Jeśli skorzystasz z szyfrowania to uj google wie co tam się trzyma. Choć nie wiem czy można dostać bana za przechowywanie ,multimediów wątpliwego pochodzenia. W jakimś filmie na yt typ opowiadał, że działa już ponad 6 miesięcy na takim koncie i jest gitara. I tak naprawdę nie ma tu w zasadzie żadnego kombinowania. Google samo dodaje taką pojemność. Czy to jest błąd czy po prostu tak to działa to już inna sprawa.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. unlimited
  2. rclone
  3. synchronizacja
  4. qts login problem
  5. onedrive