QNAP Forum
QNAP Forum
Forum

Szukaj

Przez:
Wyszukiwanie zaawansowane…
Przez:
Zaawansowane…
Zaloguj
Załóż konto

Szukaj

Przez:
Wyszukiwanie zaawansowane…
Przez:
Zaawansowane…
Popularne Dyskusje na forum QNAP
Menu
Zainstaluj aplikacje
  • Premium Apps
  • Portal
    Co nowego? Ostatnia aktywność
  • Forum
    Nowe posty Popularne Szukaj na forum
  • Nowości
    Nowe posty Wszystkie posty Nowe zasoby Ostatnia aktywność
  • Download
    Szukaj zasobów
  • Mini Encyklopedia
  • Ściąga techniczna
  • Instrukcje
    QTS 5.2.x QuTS hero h6.0.x QuMagie Hybrid Backup Sync Qfile Pro HA Manager QuWAN QuRouter QSS

Centrum aplikacji (App Center / QPKG)

Instalacja i problemy z paczkami QPKG, ręczne wgrywanie rozszerzeń, zewnętrzne repozytoria i aplikacje firm trzecich.
Nowa dyskusja
  • 🎬 Pomoc: Multimedia i Aplikacje
Używasz przestarzałej przeglądarki. Może ona nie wyświetlać poprawnie tej lub innych stron internetowych.
Powinieneś zaktualizować swoją przeglądarkę lub użyć alternatywnej przeglądarki.
Poprzednia
  • 1
  • …

    Przejdź do strony

  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
Następna
Pierwszy Poprzednia 74/75

Przejdź do strony

Następna Ostatni

Ostatnie wpisy Popularne Najnowsze Bez odpowiedzi Nierozwiązane
Filtry

Pokaż tylko:

Ładowanie…

(Brak prefiksu)
H
Klienty torrent
  • Her4clitus
  • 19 Sierpień 2009
Odpowiedzi
1
Wyświetleń
2K
21 Sierpień 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
Ruda
"Zniknela" domena z plikami QPKG (http://219.87.144.196)
  • Ruda
  • 13 Wrzesień 2008
Odpowiedzi
6
Wyświetleń
3K
30 Lipiec 2009
hypnosiss
hypnosiss
M
WORDPRESS i dwie zarejestrowane domeny - HELLP :(
  • Marcel
  • 2 Lipiec 2009
Odpowiedzi
1
Wyświetleń
2K
22 Lipiec 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
W
nowy firmware 3.1 i problem z QPKG
  • wloclawek
  • 15 Lipiec 2009
Odpowiedzi
1
Wyświetleń
2K
22 Lipiec 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
P
[PROBLEM phpMyAdmin_3.1.3.qpkg]
  • Przemek
  • 15 Lipiec 2009
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
1K
15 Lipiec 2009
Przemek
P
ugucci
Problem rtorrent (pause)
  • ugucci
  • 6 Lipiec 2009
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
2K
10 Lipiec 2009
ugucci
ugucci
M
slim serwer
  • marcek
  • 23 Czerwiec 2009
Odpowiedzi
3
Wyświetleń
2K
30 Czerwiec 2009
z-ka
z-ka
z-ka
Squeezecenter i brak webinterface
  • z-ka
  • 11 Czerwiec 2009
Odpowiedzi
1
Wyświetleń
2K
13 Czerwiec 2009
z-ka
z-ka
P
[AjaXplorer_2.3.9]
  • Przemek
  • 22 Kwiecień 2009
Odpowiedzi
2
Wyświetleń
2K
27 Kwiecień 2009
Przemek
P
P
[SqueezeCenter] player
  • Przemek
  • 27 Marzec 2009
Odpowiedzi
4
Wyświetleń
2K
23 Kwiecień 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
H
QPKG z PHP5 na 201?
  • Hanoszi
  • 16 Listopad 2008
Odpowiedzi
3
Wyświetleń
2K
14 Kwiecień 2009
kniazio
K
Z
XDove zmiana portów
  • ZIM
  • 6 Kwiecień 2009
Odpowiedzi
2
Wyświetleń
2K
10 Kwiecień 2009
ZIM
Z
X
rtorrent - kłopot z połaczeniem
  • xtrusted
  • 8 Kwiecień 2009
Odpowiedzi
1
Wyświetleń
2K
10 Kwiecień 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
M
TS-439 i optware
  • matt322
  • 25 Marzec 2009
Odpowiedzi
4
Wyświetleń
2K
4 Kwiecień 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
G
MLDonkey dostęp z zewnątrz sieci ???
  • gutekbull
  • 31 Marzec 2009
Odpowiedzi
2
Wyświetleń
2K
31 Marzec 2009
gutekbull
G
czechoj
MLDonkey i problem z logowaniem
  • czechoj
  • 29 Listopad 2008
Odpowiedzi
7
Wyświetleń
3K
23 Marzec 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
Ruda
Problem z instalacja rtorrent'a
  • Ruda
  • 25 Październik 2008
Odpowiedzi
9
Wyświetleń
3K
23 Marzec 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
D
SqueezeBox playlista jak tworzyc?
  • dlugi_piotr
  • 17 Marzec 2009
Odpowiedzi
1
Wyświetleń
2K
23 Marzec 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
R
phpMyAdmin nie uruchamia się na TS-101
  • robertt
  • 10 Marzec 2009
Odpowiedzi
4
Wyświetleń
3K
11 Marzec 2009
robertt
R
T
XDove 1.2
  • tomek88
  • 29 Styczeń 2009
Odpowiedzi
3
Wyświetleń
3K
8 Marzec 2009
Silas Mariusz
Silas Mariusz
Poprzednia
  • 1
  • …

    Przejdź do strony

  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
Następna
Pierwszy Poprzednia 74/75

Przejdź do strony

Następna Ostatni
Show hidden low quality content
  • 🎬 Pomoc: Multimedia i Aplikacje
  • Ultra Disco
  • Polski (PL)
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Jak korzystać z forum?
  • RSS
QNAP Forum Polska, QNAP Club Poland ©2008-2026
Początek strony Dół
Z powrotem
Nowa dyskusja
Tekst skopiowany do schowka.