Pomoc TS-x64 i radiatorki do NVMe

pimposh

Wypalacz napisów
Q's Expert
11 Luty 2017
203
1
89
63
QNAP
QuTS hero x86_64
Ethernet
100 GbE
Czasami trzeba powiedzieć coś z sensem.
Jeżeli ktoś poszukuje radiatorków które nie są za wysokie do TS-x64 - to prosze uprzejmie AKASA A-M2HS01 pasuje jak ulał.


IMG-2286.jpg


Adam Słodowy
 
Kontroler dysku (użytego w tej konfiguracji) nie przekracza 55 stopni, nie throttluje przy syntetycznych próbach zarżnięcia.
Bez radiatora, po kilku minutach pracy dobijał do 70, a jak wszyscy tu wiedzą z jakiegoś powodu nie da się wyłączyć defaultowego pikaczu >70.

Efekt jest pozytywny, nic nie świeci na czerwono i pasuje bez ocierania się o dyski w zatokach. Proponowany przeze mnie model ma 6,4mm wysokości netto. Na oko nic wyższego niż ten nie wejdzie bez gięcia PCB NVMe.
 
Ja w 464 mam takie co okalają dysk ssd Jonsbo M.2-3. W tym slocie nr 1 musiałem nakleić bez dolnej części. Problem też taki, że mi wszedł na styk z radiatorem procesora i z drugiej strony kondensator (działa i mam nadzieję, że nic nie uszkodziłem przy montażu). Mówiąc prosto, radiator najlepiej naklejany i nie szerszy niż SSD.
Na drugim slocie normalnie całość, różnica temp między nimi to koło 4-5 stopnie.
 
  • Lubię to
Reakcje: jerry1333

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. radiator m.2 ts 464
  2. M.2 NVME
  3. radiator dysk
  4. ts-x64 radiator